Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s 51 b megszakítós...

Simson s 51 b megszakítós gyujtás bekötése?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mit hova kössek? Nekem csak annyi lenne a lényeg hogy beinduljon nem kell sem lámpa sem gyújtás kapcsoló csak annyi hogy beinduljon. Sok rajzot néztem már de azon mindig volt lámpa meg gyújtás kapcsoló és így nem tudom.Ha esetleg valaki tudnak küldeni egy képet vagy rajzot azzal nagyon sokat segítene.

2014. márc. 23. 10:10
 1/3 kata kata ***** válasza:

Válogathatsz:

[link]

2014. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem kell hozzá gyújtáskapcsoló :)

Csináld meg rendesen a bekötéseket!

Tessék ezt a rajzot hozzá nem értőknek találták ki(gyépéseknek) :) Na jó...nem is :)

[link]

itt még a színek is jók...

[link]

2014. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az S51N nincs túl bonyolítva, ami nem kell azt lehagyhatod róla, de ha közlekedni akarsz, akkor érdemes a lámpákat is bekötni!

[link]


Ez a rajz nem bonyolult - és nincs gyújtáskapcsoló csak leállító gomb - de ha ez is magas neked, akkor neki se fogj! Most leírhatnám, hogy gyújtótekercs, kondi, megszakító összeköt a megszakítónál, az rámegy a trafóra, a trafó másik fele pedig testre. A leállításhoz pedig a fenti hármast kell testre nyomni, de ha a rajzot se tudod értelmezni, akkor érdemes egy szerelőt felkeresned!

2014. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!