Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra mit kell fizetni? (...

Motorra mit kell fizetni? ( többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és A2-es jogosítványban gondolkodok csak abban akadtam el , hogy kell- e rendszám kelle műszaki súlyadó...stb nem tudom h mire mit kellene fizetni. Télen mennyibe kelrül a fenntartás. Eléggé sok motron nem látok rendszám táblát hogy van ez?

2014. márc. 23. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Kötelező biztosítás, súlyadó.

Ha nem 50ccm-s motorral akarsz járni, akkor kell rendszám.

Télen?

Télen semennyibe, elvan téve télire a motor.

2014. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A2-es jogsival gondolom, nem 50 köbcentiset akarsz... Akkor kell minden, rendszám, súlyadó, biztosítás és műszakiztatnod is kell 2 évente. S persze szervízeltetned a tankolnod is kell...

Télen attól függ. A fentiek évszaktól függetlenek, inkább csak nagyobb motornál érdemes kivonatni a forgalomból télre. Nekünk kisebbek vannak, 250 és 650 köbcentisek, ezeket nem éri meg, de a nagyobb amúgyis gyakran használva van télen. Van, aki garázst bérel télre, van, aki rendesen jár vele...

2014. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ty megy a zöld
2014. márc. 23. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

vagyonszerzési illeték is van még, nekem 250-esre 4500


kivonni a fogalomból, én úgy vagyok vele, hogy nem érdemes vele foglalkozni, éves biztosításom 5700 ft

2014. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!