Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI A4 2.6 QUATTRO (1995...

AUDI A4 2.6 QUATTRO (1995 260. 000km KÜLFÖLDI PAPIROS) - BMW 325I (1992 250. 000km MAGYAR PAPIROS) - BMW 325I (1997 220. 000KM KÜLFÖLDI PAPIROS)?

Figyelt kérdés

Üdv!

Véleményekre lennék kíváncsi hogy Ti melyiket vennétek meg és miért? Esetleg akinek volt tapasztalata valamelyik típussal az kérem jelezze hibákat,előnyöket fogyasztást(inkább városi használatra!) Tudom tudom 12l alatt ne is számoljak és sokan lehet fogjátok írni hogy városra kisebb kocsi kellene de én erre a kettő kocsira szeretnék választ kapni! Válaszokat előre is köszönöm!


2014. márc. 22. 12:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért 3 kocsi :)))
2014. márc. 22. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a futások akár duplázhatók is, minimum.

A 2.6-os A4 az még talán euroI-es, de nagyon max euro II-es ( múltkor néztem, de már nem emlékszem), annak valami rengeteg a regisztrációs adója.

A BMW sor6-osa talán egyszerűbb felépítésű, bontóban van hozzá cucc bőséggel, sokkal gyakoribb mint a 2.6-os VW motor ( bár a Unixban mindkettőhöz megvan minden :D ).


fenntartásban, fogyasztásban kb egy kategória a kettő, azt válaszd amelyik jobban tetszik neked és jobb az állapota.

2014. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyük a 2 BMW-t

5 év az elég nagy különbség, még ha a két autó ugyanolyan is. Ezért a 97-est venném, bár lehet, hogy a regadó húzos lesz egy kicsit. Imádom a BMW sor6 hangját. Régebben én is szerelmes voltam az ilyen régi BMW-kbe, de miután rendre cserbenhagyott és csak a bajom volt velük, azóta nem szeretem a BMW-t, bár az úttartása és az üléspoziciója neki a legjobb.

Az Audi, ez már modernebb hatású kivülről (legalábbis szerintem). Beismerem, elfogult vagyok az Audival szemben, ugyanis az utolsó két autóm Audi volt, és nálam bizonyitott. Előnyök a BMW-vel szemben: soha nem rozsdázik meg, a Quattro hajtásnak nincs párja, szolidabb, visszafogottabb, ami nálam előny. És a 2.6-os kevesebbet fog enni mint a BMW 2.5-ös. És egy kis turpiság: A BMW-sek 1.9 TDI-nek fogják hinni, ha nem ir a hátán semmit, és majd tudsz nekik meglepetéseket okozni :D

2014. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vedd azt amelyik jobb állapotú.

Egyébként nekem a 95/96-os A6-os jön be Quattroval. Az is kb ilyen árkategória.

2014. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!