Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen kék színű indexbúrát ha...

Ilyen kék színű indexbúrát ha veszek, egyáltalán szabad-e vagyis a törvények engedik-e, és hogy ha igen, milyen színű izzó kell bele hogy sárgán világítson?

Figyelt kérdés

Http://www.ost2rad. De/images/product_images/popup_images/blinkerkappe_rund_vorn_mz_und_simson_blau. Jpg. Jpg

Erről lenne szó.


2014. márc. 22. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Http://www.ost2rad. De/images/product_images/popup_images/blinkerkappe_rund_vorn

_mz_und_simson_blau. Jpg. Jpg

2014. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem jó a link, nekem egy kereskedői oldalt ad le, de nem tudom mit kell nézni.
2014. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szabálytalan. AMúgy kék búrán keresztül semmi nem fog sárgán világítani.


Ha ennyire szeretnél kékneklátszó indexet, szerezz a kocsidra való átlátszó indexbúrát, és vegyél bele Osram Diadem irányjelző izzót.


Ha nem világít, kékes színűnek látszik, ha világít, szabályos borostyánsárga. És engedélyezett...


[link]


[link]

2014. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy kiveszem a linkből nem kocsira kell neki, hanem motorra.

Ugyan nem kötelező smkp-ra az index, de ha van akkor szabályos sárgának kéne lenni.

2014. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen motorra kellet volna, de ha szabálytalan, akkor felejtős. De feltettem pont ez miatt a kérdést. [link]

remélem jó a link, erre gondoltam, és simsonra menne, vagyis ment volna xd

2014. márc. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!