Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg éri 1997-1999 passat 1.9...

Meg éri 1997-1999 passat 1.9 tdi-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elődönteni hogy vegyek 1 millió környékén egy passatot, vagy mit vegyek. első autóm lenne.

2014. márc. 20. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Necces, mert nagy valószínűséggel egy ennyi idős dízel Passat már 4-500 ezret futott, aminél már valószínű hogy sokat kell rá költeni.
2014. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha ennyid van rá, akkor szerintem inkább vegyél egy olcsóbb, de újabb modellt. Ennyi idős autóval több mint valószínű, hogy sok gond lesz.
2014. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 év fölötti dízel még szakinak lutri (SZVSZ)
2014. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ezeket éri meg a legjobban venni, ha teheted, akkor vegyél A4-est, az mégjobb. Igen, költeni kell néha rá, de most elárulok egy nagy titkot: az autók nem termelik a pénzt, hanem szervizelni kell őket, stb. Ez természetes.
2014. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sn0wf0x ***** válasza:
Én vennék. Hét kiló körül megveszed, nyolcszáz mire átiratod. Marad 200 ezred amiből szervizelhetsz. Futómű, karosszéria legyen rendben, mert mindkettő húzós összeg, amúgy ha nem fossa az olajat és jó a turbó meg az adagoló a világból kimész ezzel a motorral. Egy jó szaki a 60-70 ből megcsinálja a turbót, ha gázos, de az adagoló is kijön egy százasból szerintem, ha nem vagy teljesen hülye és nem hagyod átverni magad.
2014. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem , inkább 318as bmw .. persze benzines!!
2014. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dani900 ***** válasza:

Megérheti, de drágábbak hozzá az alkatrészek, mint egy kisebb autóba, akár egy Golfba, ezt bele kell számolnod.

Első autónak, inkább ajánlanák Golfot, Octaviát, Astrát, sokkal nem kisebbek, viszont ha szerelőhöz kell menni, talán nem fog minden bőrt lehúzni rólad, ugyanis, a Passat is megbízható autó, de 15-20 évesen már az lenne a csoda, ha nem kéne rá költeni, és nem mindegy, hány havi béredet hagyod a szerelőnél egy évben.

2014. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2000 évjàratú 1.9pdtdi m van. Újkora óta szolgàlja a csalàdot igazàból nincs vele gond. Olajcsere alkalmàval szoktam cserélteni a dolgokat mikor kell valamit. Az együtt töltött évek alatt még nem volt ugy szervizben hogy muszàjból!!! Bàrmilyen baja volt mindig kibirta köv olajcseréig soha nem hagyott cserben. Az autóba jelenleg 670 ezer kilométer van és nem folyatja az olajat nem füstöl! Börülések nem kopottak a kilométer max a pedàlokon kormànyon làtszik. Fogyasztàsa nagyon kedvező és elég fürge is. Ha ez tetszik vegyél nyugodtan de csak akkor ha marad egy kis pénz a zsebedbe esetleges javítàsokra. Ha sokat mész megéri! Amire figyelj 10ezrenként olajcsere (nem tescos) és hideg motornàl ne gyilkold.
2014. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!