Jaguar 420G szervízelése?
Hali-gali mindenkinek!
Gondoltam egy könnyed és tréfás köszöntéssel kezdek eme szép nap tiszteletére.
Komolyra fordítva a szót: adott egy 1968-as évjáratú Jaguar 420G (Mark X-es) autó, melyen előjött egy probléma karburátor felújítás után.
Arra lettem figyelmes, hogy padlógáznál egyáltalán nem megy úgy az autó, mint eddig, nem is forog úgy a motor ahogy kéne, kb. mintha fél gázon mennék; majd ezután olyan magas alapjárattal találkoztam, hogy elég volt a féket elengednem és ment is az autó. Amikor P-be raktam a váltót, akkor pedig legalább 4000-ig felpörgött a fordulatszám.
A lényeg: szeretnélek Titeket megkérdezni arról, hogy tudnátok-e nekem ajánlani egy olyan autószerelőt, aki ért az idősebb autókhoz kiváltképp a Jaguarokhoz?
Köszi mindenkinek a választ és további madárcsicsergős napot :)
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!