Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motorom, hogy érné meg...

Dr.geryke kérdése:

Első motorom, hogy érné meg jobban? Árban is meg ugye működésben is.

Figyelt kérdés

Vagy vennék egy gyári 50ccm-es supermotor és kifuratnám 70ccm-re, és miután kinőttem/nagyobb kell, eladom.

Vagy veszek egy használt 70ccm-is supermotort.(Csak ezt nemhiszem hogy bárkinek is eltudnám majd adni)

A motor típusában sem vagyok biztos, Derbi Seda-ban gondolkoztam. Kérlek minnél hamarabb válaszoljatok.



2014. márc. 17. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, ami azt illeti még mindig jobban veszik a bontatlan blokkos motorokat akár robogóban akár nagyvadak esetében, ugyanis a fúrt hengerrel adódhatnak problémák hisz az már nem olyan mint a gyári. különben is kis árfekvésű motorokban nem buksz több száz ezreket ha eladod, aki érdeklődik és látja hogy régi típus viszont nincs komoly baja, úgyis megveszi mert tanulni jó rajta.

Ha van lehetőséged gyárit vegyél és akkor egy 70-eset. Nem éri meg hozzányúlni mert mint mondtad tovább adnál rajta idővel.

2014. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!