Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW fétis? Mi a véleményetek?

BMW fétis? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

van olyan körlámpás bmw ami nem pénztemető, csak 91-ig! max 800.000 ft ból, projektautónak.

[link] őt néztem ki



2014. márc. 16. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudja mindenki hogy a benzines BMW-k fogyasztása 8 liternél kezdődik ennél csak több lehet ami persze minden esetben több is mert ezeknek a kocsiknak szeretik nyomni meg ez az autó amit linkeltél még chippes is szóval ez nem fog keveset enni az tuti mert te is nyomni fogod neki.
2014. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

23 éves német prémuimautó az eredeti ár huszadáért ami nem pénztemető? Ebben már bármi bármikor elromolhat, és ha az egy spéci alkatrész akkor a kocsi árának a fele rámegy szervizre.

A 10 éves BMW 525d céges autónkban most volt komplett kuplungcsere, fél milla. És az rendben van tartva. Akkor mit vársz egy chippelt hátsókerekes beniznestől, aminek egyértelműen nem volt 4000 alatt a fordulatszámmérője?

2014. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dörmögő ***** válasza:
Ez az 5-ös bmw nem csak attól lehet pénztemető hogy drága hozzá az alkatrész. Azért is rohadt drága egy ilyet fenntartani mert a városi fogyasztása 12-13 litertől felfelé lesz kb akármilyen óvatosan is kezeled a gázpedált.
2014. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

24 éves autót 650-ért? Az nagyon sok, főleg hogy nem valami ritka darabról van szó.


"nem pénztemető, csak 91-ig! max 800.000 ft ból, projektautónak"


"Nem pénztemető" és "projektautó" egy mondatban? Minden amit magadnak építesz, egyedire, az mind pénztemető. Sosem fogsz érte annyit, de talán még a felét sem, mint amennyit ráköltesz.


Ráadásul attól, hogy a többi ilyen BMW-nél másfélszer drágább még nem jelenti azt, hogy jobb is.

2014. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*érte kapni
2014. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi pénzért olyan Focust kapsz, ami még 20 év múlva is autó lesz.
2014. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 - nekem is volt Focusom, egy 1999-es kombi, meg most egy 2005-ös kombi. Szerettem/szeretem, de felesleges olyan álmokat kergetni, hogy kibírják komoly meló nélkül 20 évig. Maximum ha csak száraz időben mész vele, télen felbakolva áll a garázsban, nem kíntatod soha...

Egyszerűen nincs olyan autó, ami nem romlik el és amit nem kell javítani. Csak van amit olcsóbb, meg van amit drágább. Általában az újabbat kevesebbet kell javítani, a régebbit egyre többet ugyanahhoz az állapothoz.

Értelemszerűen a legöregebb Focus majdnem 10 évvel fiatalabb ennél a BMW-nél, esélyes hogy kevesebb baja lesz, a karosszériával legalábbis biztosan.

2014. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt mondtam, ennyi pénzért. Vagyis 800e jó magyar Ft-ért.

Ha körülnézel, 6-8 év körüli Focust kapsz ennyiért, mígy a bömö min. 20 éves.

2014. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bunkók vagytok, és még irigyek is. Igenis vannak jó BMW-k, akár még 30 évesek is, csak nézegetni kell... Én most vettem egy E34 524td-t, 25 éves, és köszöni szépen nagyon jól van. Klíma, villanyablak, 5 ös manuális váltó, kényelmes nagy tér, szép forma, BMW érzés. :)
2014. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bunkó? Miért is? Kérdező a véleményünkre volt kíváncsi, mi pedig megmondtuk, hülyézés, anyázás, bunkózás nélkül. Erre jössz te, és (persze név nélkül) lebunkózol mindenkit, akinek nem álma egy matuzsálem korú bömös.

Irigy? Mire lennék irigy? Van autóm, véleményem szerint jobb és biztonságosabb, mint amiről itt a kérdésben szó van. Németországban dolgozom, nézegettem a BMW-ket is, amikor autócserére szántam el magam, mégsem azt vettem. Azért nem, mert józan megfontolás után (és az autószerelőm tanácsára) másképp döntöttem.

2014. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!