Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson blokkal gyorsulási?

Simson blokkal gyorsulási?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy 125 cc-s motorom, és nem akarok vele forgalomban közlekedni, ezért úgy döntöttem, mivel nagyon sok ilyen motort láttam már, megpróbálkoznék vele.

Adott egy NSR, mely 125 köbcenti alapból.

Ebből kivenném a blokkot, és kapna egy 50 köbcentis, akár simson, akár egy aprilia blokkot.

Biztosítást megkötöm rá, onnantól járhatok vele, ha valóban 50 köbcenti igaz?

Egyébként ausztriából származik a motor, egy deka papírja sincs, pedig vizsgáztatnám...

Köszönöm a válaszokat előre is :)



2014. márc. 16. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:

tudod ki menne bele egy ilyen kalafanya,krucifixbe ,

-ebből csak szívás lehet,

add ezt el ,azt vegyél egy tiszta kismocit,papírokkal,

2014. márc. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tudod ezzel az a baj hogy hiába hogy ötvenes,de ezzel ha elkapnak megbüntethetnek szerintem ,mert semmi sem gyári rajta.Tudom nem műszaki köteles,de a zsandárok az ilyen átépített csodákat is ba ...gatják.Egy biztos ha megcsinálod tuti lefognak állítani ahányszor meglátnak vele.Tudod 50ccm-re is megvan az hogy hogyan vehetsz részt a forgalomban.de hogy ilyenkor miért is büntethet meg egy zsandár azt csak ők tudják megindokolni...Ha nem a motor miatt akkor rád fognak egy záróvonal átlépést vagy valami egyébet(meg oldják ők hogy fizess)
2014. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem... hát, köszi a válaszokat :)
2014. márc. 16. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Haverom 125 ös motorját 50 esként használja. És nem kell szenvedni blokkátépítéssel. Rendőrt látsz akkor 40 et tartod épp hogy köhögjön a motor és kész. Én ezt ajánlom. Igaz nem szabályos, de a mai világba mi az? Remélem tudtam segíteni.
2014. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de ha 50-esként használja a 125-öst, és azt mondja a rendőr hogy ez nem 50-es, és elküldi kpm-re vagy akárhova kivizsgáltatni, akkor megbüntetnek téged amiért nem vehetsz részt a forgalomban vele, nincsenek papírja, nincs rajta műszaki, nincs rajta semmi fizetnivaló, és még át is akartad vágni a rendőröket, és sok pénzel megbüntetnek ilyenkor. jobban jársz ha eladod amennyiért csak tudod, és veszel egy tip top simsont.
2014. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Simsonom volt, 2 is.

Csak a gond volt velük.

Nem tudtál lemenni 50 km-t, hogy ne kelljen újítani, és nem csak a blokkját.

Robogó megint kizárva a hangja miatt, szóval zsebbenyúlós ez a téma.

De ha ez van, akkor ez van.

2014. márc. 16. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert nem raktad őket össze rendesen.


Nekem sok éve Simsonom van, több is, közlekedésre, nem hobbinak.


A közlekedős motorommal nyár óta mentem nyélgázon 22 ezer km-t, és a gyári teljesítmény dupláját tudja. Ez alatt egyszer sem kellett javítani, izzócsere, és keréknyomás beállítás volt a tankoláson kívül...

2014. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simsonnak ugyan az a titka mint az MZ-nek! :)

Mindenből gyárit használni,és normálisan felújítani,fejleszteni az elektronikáját!Ha nem tunningolod és normálisan szervizeled akkor gond nincs velük.

2014. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

őőő kérdező, a simsonra panaszkodol ebben a bejegyjézesben:Simsonom volt, 2 is.

Csak a gond volt velük.

Nem tudtál lemenni 50 km-t, hogy ne kelljen újítani, és nem csak a blokkját.

Robogó megint kizárva a hangja miatt, szóval zsebbenyúlós ez a téma.

De ha ez van, akkor ez van.


és a kérdésed az volt hogy simson blokkot rakni egy nsr 125-be, a magyarázkodásodban amit bemásoltam abban szidod a blokkot hogy nem megy el 50km-t hogy ne kellene piszkálni a blokkot, akkor most is az lenne a helyzet.

vegyél egy normális szalon állapotú simsont, és azzal nem lesz bajod, vagy a blokkját fullra fel kell újítani, legyen benne majdnem minden új, és akkor nem lesz vele problémád. az én simson star blokkom hobbi motorozásra van, úgy szoktam vele motorozni hogy 4 órát egyhuzamban, 4 órán keresztül nem állítom le, és folyamatosan csutka gázzal gyorsítás, és csutka gázzal megyek vele végig, bírja semmi baja. és még az életbe nem volt fúrva a hengere, még bontatlan a blokk.

2014. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vennék egy simson a helyedben!

Nekem van 2simsonom. az eggyik 8 éve használom és azóta nem volt baja. igaz akkor csontra felújitottam. és érdemes minőségi alkatrészeket venni. Hidd el meghálálja. nagyon sok gyenge minőségü utángyártott alkatrész van.

Ha tehetem mindig gyári alkatrsézeket próbálok beszerelni.

2014. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!