Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az, hogy a rendőrök...

Igaz az, hogy a rendőrök többsége elenged, ha egy falusi kis utcában elkap egy Babettával sisak nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy az egy sebességest, ami nem tuningolt nem veszik olyan komolyan, hiszen 30 km/h körül van a végsebessége. Egy elektromos bicikli is megy annyival, a súlya sem kevesebb. Persze olyan úton, ami nem számozott, tehát ilyen szőlő felé, vagy olyan ami nem aszfaltos stb.


Nekem hihetőnek tűnik a dolog, igazán "jófej"-ség lenne tőlük.


2014. márc. 10. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen helyeken max a helyi rendőr jár, aki a szüleidet vagy téged is ismer. Ő nem foglalkozik ezzel. Ha netán valami idegen zsaru keveredne oda akkor sajna 50-50%. Vagy igen vagy nem. Embere válogatja. De a legtöbb ilyen apróság miatt nem csinál plusszmelót magának.
2014. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze még meg is dicsérnek hogy milyen ügyes vagy
2014. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dörmögő ***** válasza:
Vannak nem "jófej" rendőrök is.
2014. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem kell félned tőle. A rendőrök szolgálatban nemigen járnak Babettával, sisak nélkül.
2014. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12-13 éves korom körül engem is többször elengedett a KMB, csak előtte kiszedette a szelepeket a Schwalbe kerekeiből!

Én örültem, hogy ilyen olcsón megúsztam, mert csak felírta a nevemet.. Aztán görbült le a szám, amikor kb. a 10. eset után jött a levél a gyámhivataltól a szüleimnek, hogy jelenjünk meg elbeszélgetésen! Persze ez régen volt ('80-81), lehet hogy már más az eljárás.

2014. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fog szólni, én nem aggódnék miatta. Szinte ugyan az mint a bicikli. Ne légy vele flegma azt kész.
2014. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát...van olyan rendőr aki szól, van aki nem , van aki akár direkt beléd is köt és megbüntet..ez változó...de a helyedbe vennék egy sisakot az a biztos..olcsón találhatsz neten, vagy akár tescoba ilyen helyeken is
2014. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hiába olyan mint a bicikli, motorral használja nem lábbal :)
2014. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mi falunkba rendszeresen járnak a fakabátok birságolni (miközben elég sok lopás van és elkövető nincs) és pont az ilyenekre hajtanak. Könnyű pénz. Most már nemúgy van mint 10-20 éve, hogy 350-es JAWA-val megfog jogsi nélkül és csak a kerekeket engedi le (egy elrejtett pumpával nem volt nagy ügy) vagy rosszabb esetben még két pofont is ad. Most már drága sisakok árát kell befizetni. Inkább vegyél eggyet.
2014. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A Jobbik kifejezetten az ilyen büntetésekre utazna, úgyhogy ne menj ki az utcára ha nem akarsz fizetni.
2014. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!