Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Soros motor ( sor 4 pl gsx r...

Soros motor ( sor 4 pl gsx r r1, , , ) simson után vagy supermoto 250 .4t?

Figyelt kérdés
annyira meg szerettem a motorozást 3 év simsonozás alatt hogy nem tudok dönteni hogy a következő motor 2 éltű legyen mint a supermoto vagy egyből nagy ccm sport motor melyik a jobb szerintetek ?, :) motorozhatóság út tartás ..... vagy inkább még a sor 4 előtt nem ártana egy kis endurozás mivel az tanít motorozni :)vagy a higgadtabb motorok a sportúra motorok mint pl Bandit hornet !

2014. márc. 10. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ideális GSX-R vagz R1 3 év simsonozás után egy ilyen határozott motorostól mint Te aki pontosan tudja mit akar...

A motorozhatósághoz és úttartáshoz nincs mit hozzáfűznöm :),bár annyit mondhatok, hogy futóművileg talán elérik az eddigi motorod műszaki színvonalát...


Az már régen rossz ha te kérdezel idegeneket, hogy milyen motor kellene neked...

2014. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi vagyok rá ki mit venne ;) és a cinikuságot mellőzük thx ;) nem tudom miért kell be oltani a másikat meg rajoskodni amikor szépen kérdez valaki valamit !
2014. márc. 10. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem "oltás", a puszta tényeket írtam le. Az, hogy én mit vennék ( nem vennék mert elég új literes motorom van ) az nem biztos, hogy jó lenne neked.


Ne vedd "oltásnak", de te még nem vagy kész arra, hogy komolyabb gépet vezessél.


Minden motor annyira "nyugis" amilyen a vezetője. Meg lehet őszülni hayabusán is - és pillanatok alatt meg lehet halni MZén is.


Te csapongol a kategóriák és márkák között, semmilyen konziszencia nincs a kérdéseidben, még elképzelésed sincs és nem is értel hozzá (a bandit és hornet sosem volt sport-túra, sem motor hangolása sem a futóműve nem sportos - de mint túragépek kiválóak ). Ez sem kötözködés, szimpla tény - de ha nem értel hozzá miért írsz le ilyesmiket?

Sajnálom ha ezt "oltásnak" veszed.


Tehát:


1. Leteszed a jogsit ( mert neked biztos nincs A kat jogsid , erre mérget vennék ).

2. Utána eldöntöd, hogy mivel akarsz motorozni és mennyi pénzed van rá.

3. Elolvasod a motorosfórumokat, esetleg ellátogatsz márkakereskedők nyílt napjaira és kirpóbálod a gépeket ( én így teszek mióta lehetőség van rá, még akkor is ha nem akarok motort venni).

4. Megveszed álmaid motorját és leggurulsz vele a térképről.


Sok sok balesetmentes és boldog kilómétert! Uff! Beszéltem. ( írtam )

2014. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2007-es zx10r az a tuti de egy honda xr650r sem rossz választás vagy ktm 660smc
2014. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VarMa ***** válasza:

simsonrol ne akarj 1000-res motort, max egy 600-as boven eleg lenne, erzes meg az kifogja csapni a taknyot az orrodbol...

Szerintem a legjobb lenne egy Suzuki DRZ400 SM, fordulekony,konnyu, 40 par loero, jatszani motorozni a legjobb szerintem...

Nekem az elso komolyabb motorom egy `05 yamaha R6 volt, es igy utolag belegondolva eros lepcso volt, es szerencsem hogy volt valamennyi onkontrol bar neha nem es akkor dobben ra az ember mit jelent meg az a 120 le is....

2014. márc. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem még csak az A2-ő van meg de én 6 éve simsonnal motorozok vezettem már nagyobbat is egy 500-as gpz-t de én egy 600-as sportmotort akarok majd venni "első" nagymotornak :)És azért mert nekem az tetszik az alakja és a hangja is de azért egy ezres motort én sem vennék!majd ha a 600-sal lesz tapasztalatom de az is lehet hogy sose lesz ezres motorom mert ha belegondolok minek?Úgy sem tudom kihasználni.
2014. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!