Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megvan a rutinvizsgám,...

Ha megvan a rutinvizsgám, válthatok autósiskolát? A forgalmit taulhatom már máshol?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen válthatsz. Csak azzal vigyázz, hogy vannak iskolák, ahol bizonyos összeget kérnek, ha elmész tőlük.

De gondold át jól, hogy megéri-e váltani. Én nem tudom, hogy milyen okod van rá, de csak akkor válts, ha tényleg nyomós érved van, mert meg kell szoknod egy új autót, új oktatót, az új stílusát és így tovább.

2008. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a mostani oktatómnál csak jobb lehet.... a mostani autónál is.... szal nyomós indokom van :) am köszi :)
2008. júl. 23. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló vagyok. Ha tényleg ilyen a gond, akkor hajrá. Semmiképp ne kínozd magad. A vezetés megtanulása nagyon jó élmény lehet. Én már csak tudom. :)Én élveztem minden órát, és sosem értettem, amikor mások panaszkodtak, hgoy ordibált az oktató, szidta, sértegette őket. És még nem beszéltem a fogdosásról. Én nekem nagyon jó oktatóm volt, és gyorsan, eredményesen, és ami nekem nagyon fontos volt jó hangulatú órákon tanultam meg vezetni.
2008. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ehh ez vicces, velem is ordítozik, csúnyán beszél és fogdos... szerencsés vagy h te jobban jártál. ja és köszi :)
2008. júl. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!