Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa vagy Skoda Fabia?

Opel Corsa vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
C Corsa, és az akkori Fabia. Melyik a jobb?

2014. márc. 8. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Corsa alapvetően megbízhatóbb.
2014. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Imádom az Opeleket, most is azom van. De ha e kettő között kellene választanom, lehet inkább a Fabiát választanám.

A Corsa, főleg a C nekem túl kicsi. A Fabia sem egy hatalmas autó, de nekem praktikusabbnak tűnik és VW tehát az sem rossz autó.

De persze attól is függ, hogy melyik milyen felszereltségű és milyen motorú. Egy fullos, OPC-t elfogadnék, szemben egy fapados 3 hengeres Skodával.

2014. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Esperes Károly válasza:
Én Fabia-Elegance után váltottam Corsa-D Cosmora. A Corsa külseje joba tetszett, a Fabia kicsit bumfordi volt. A Corsa a Fabia után parányival gagyibbnak tűnt, a belső térben jóval több volt a műanyag. Mindkettőt jó volt vezetni, a kategóriához képest jól ugrottak, de mindkettő fogyasztása magasabb volt a katagóriától remélttől. A Fabia csomagtere nagyobb volt (nem sokkal), a hátsó üléseket ki lehetett venni. Ilyen választási lehetőség esetén inkább a Fabia mellett döntenék. Három illetve négy év után (mindkettőt újonan vettem) semmi gond nem volt velük.
2014. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs akkora különbség ezek között a kis kategóriás kocsik között, azt válaszd, ami jobb állapotban van.
2014. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván a motorok nagyrészt egyeznek, Corsa 1.2 16v 75 lo Fabia - 1.4 8v 75 lo. De akkor inkabb a Corsa lesz. Volt mar a családban par Opel, megbizhatoak, vezettem is mar 1.0-es benzinest, meg 1.7-es dizelt belole. Egyébként használati terulete foképp a város lesz.
2014. márc. 9. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én Fabia-Elegance után váltottam Corsa-D Cosmora. A Corsa külseje jobban tetszett..."


Ha D Corsáról lenne szó, pláne Cosmo felszereltséggel, akkor nekem is egyértelmű lenne a kérdés! :)

2014. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!