Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogó akku töltőt vegyek?

Milyen robogó akku töltőt vegyek?

Figyelt kérdés

12V 4ah , [link]


ez jó lenne?:) de az a fekete hosszú hova megy vagy mi a fene?Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2014. márc. 8. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondattal azért tudnék vitatkozni.

Eddig két autós cuccot vettem tőlük, mind a kettőt másnap vihettem is vissza.

Először egy autóponyvát vettem, ami minimális nedvesség hatására is átázott. Visszavittem, megnézték, kipróbálták és valóban. Szó nélkül visszaadták a pénzt.

Utána vettem egy hipermarkatast harmad annyi áron, ami teljesen jó volt.

Utána egy digitális guminyomás mérőt vettem tőlük. Nem a legolcsóbbat, próbáltam valami komolyabb darabot kinézni. Hiszen az ember nem egy évre vesz ilyet. Hazavittem, kipróbáltam. Össze-vissza mért mindent. Ugyanarra a kerékre egyszer mért 1,4 bart, lenulláztam, ráraktam még egyszer, erre 3,2 bart mutatott.

Ezt is visszavittem, vettem máshol tökéleteset olcsóbban.


Aztán vettem egy multimétert 9000Ft-ért. Elég pontatlan, de legalább tájékoztató mérésekhez jó és működik. Ezt is megbántam, mert a "gazdaságos" és hasonló áruházakban egy ezresért kapok ugyan ilyen pontatlan műszert.


Töltőt már nem tőlük vettem, mert konkrétan ugyan az a típus 10.000Ft-tal(!) lett volna drágább, mint máshol.

Sajnos én azt tapasztalom, hogy nagyon sok náluk a "made in China" termék, amit egy kis marketinggel 10.000%-os haszonkulccsal próbálnak eladni.


Persze ez nem jelenti azt hogy a linkelt töltő feltétlenül rossz lenne. Kívánom, hogy váljon be, és sok évig használd problémamentesen!

2014. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket róluk! Örülök, hogy szóltál! Reménykedem benne , hogy nem 1 használatos lesz azért..
2014. márc. 8. 21:35
 13/14 waland ***** válasza:
Ugyan már vettél töltőt, ezért neked már nem annyira érdekes, de másnak hasznos lehet: az én akkutöltőm egy régi kis 300-as UPS. Aksi nélkül már olcsón lehet kapni, és talán a legkíméletesebb módon tölt. Már tavaly is ezt használtam, és kitűnő, nem beszélve róla, hogy ha rá van dugva a gép, akkor kiváló villám, és túláramvédő.
2014. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ma megjött a töltő, 2 akksim is van , félóra után kb azt jelzi h felvan tölte de közelsem........nem értem az egészet már
2014. márc. 17. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!