Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hengertő csavar be...

Simson hengertő csavar be szakadt 2mm a blokk felett hogy lehet ki szedni?

Figyelt kérdés
próbáltam fogóval nem jött ki,2 csavart meg nem lehet egybe húzni hogy ki tudja szedni mert ugye amint mondtam 2mm van a blokk felett be szakadva ! valaki valami tipp pl ha rá hegeszetek egy 10 es csavart ?

#Simson #tő csavar
2014. márc. 8. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs ,bár nem hiszem hogy bejön. Csavarkihajtót mondanám, de az szerintem nem sokat ér. A tőcsavar vége speciális kialakitású úgy emlékszem , és elképzelhetően neki van feszitve a lyukfenéknek. Nem marad más mint a kifúrás.
2014. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor marad 1 tervnek a hegesztés utána a fúrás! de valaki valami 2t gyorsulásiba 50-125 ami bírja és Japán mert a simsonból már elegem van hogy állandóan szerelni kell ! vagy 125 be 4t is jöhet :)
2014. márc. 8. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Először fújd be csavarlazítóval, vagy tegyél rá fékolajat. Sokat segíthet rajta.
2014. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáltam már mindent csavar lazító benzin melegíteni is és nem akar ki jönni ma már nem foglalkozok vele mert csak felidegesítem magam még jobban most lett fel újítva )motorgeneral) és mégis ki fúj az uj henger hengerfejel pedig átlósan húztam le a csavarokat és melegen újból egy kicsit húztam rajta és bele szakadat ha másnem marad a fúrás újra menetelés!
2014. márc. 8. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Törött csavar kiszedővel próbáld.
2014. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és nem hiszem el nem jön ki semmivel fúrni meg nem merem mert ha el ba.zom akkor az egyik blokkfélnek kuka !
2014. márc. 9. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyél törött csavar kiszedőt. Megfelelő méretűhöz belefúrsz és a kiszedővel kitekered a csavart.

Én berohadt csavart is szedtem már ki vele. Szóval ki kell jönnie.


Előtte fújd be jó alaposan csavarlazítóval, hagyd állni(akár egy éjszakát is) Aztán pontozd meg a közepét, ezzel a furat is pontosabb lesz és kicsit meg is mozgatod vele a csavart.

Aztán jöhet a kiszedő.

Ez hasonlít egy menetfúróra, csak kúpos és balmenetes.

2014. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!