Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat az autóm?

Miért rángat az autóm?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 306-osom, 1999.12, 1.4 benzin, kombi. A problémám az vele, hogy már 1 hónapja kihagy 1-2 henger, és olyan hangja van mint egy traktornak, meg nincs is benne erő! Eleinte ritkán csinálta, volt hogy menet közben elkezdte ezt és pár perc múlva megjavult, de utána egyre sűrűbben csinálta, most meg már folyamatosan! Trafó és gyertyák cserélve, de a hiba maradt! Külföldön vagyok vele, úgyhogy nem szívesen vinném szervízbe!Valakinek valami tanács esetleg? Köszönöm!

2014. márc. 7. 22:52
 1/3 anonim válasza:
Nézesd meg a lamdaszondát vagy a gyújtókábelt!
2014. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átégett a hengerfejtömítés. Nekem ugyan ez volt csak nekem egy opelnél. Szépen lassan eleinte csak elment az ereje akkor használtam egy kicsit a motorféket és megjavult. aztán az első gázadáskor ugyan úgy gyengélkedett. aztán végleg megadta magát. Aztán hengerfejtömítés csere és azóta ketyeg.
2014. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a hengerfejtömítés még ide is illene, mert decemberbe volt műszakin az autó és ott mondták, hogy ki kéne cserélni lassan a hengerfejtömítést!
2014. márc. 8. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!