Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudja hogy merre kell...

Honnan tudja hogy merre kell menni?

2014. márc. 5. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

" The system finds a parking space with ultrasound sensors that scan the roadside in two dimensions while driving at moderate speed. The system notifies the driver via a message in the display once the sensors have found a space which is large enough.

If the driver wishes to park in the space, he or she shifts into reverse and the park assist system takes over the steering. The driver must accelerate, shift gears, and brake. When parallel parking, the detected space is large enough if it is about 80 centimeters (2.62 ft) longer than the vehicle itself. Park assist can perform multi-point parking maneuvers and also offers support in leaving parallel parking spaces."


Ha a reklámtól eltekintünk és jól értelmezem, akkor ehhez bent kell ülni a vezetőnek a kocsiban. Az is le van írva a leírásban, hogy a kocsi tele van pakolva ultrangos érzékelővel, gyakorlatilag Batman üzemmódban közlekedik :D

2014. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy kerüli el az akadályokat hanem honnan tudja hogy merre kell menni? annak mi értelme ha bent kell ülni?
2014. márc. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!