Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Kedves felhasználók nem unjátok már ezt a sok 10-20 millás BMW akarok venni kamu kérdéseket.Ugyan már ha logikusan bele gondol az ember akinek annyi pénze van,hogy 10-20 millás új autót tud venni. Az ilyen emberek nem ide fognak jönni kérdezősködni,hogy milyen BMW vegyek,hanem elmennek egy autó szalonba és vesznek egy autót.

2014. márc. 5. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem unom, mert általában jókat lehet rajtuk röhögni.

És van amelyik akkora segg hogy saját magával ellentmondásba keveredik.

2014. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100 milliós sportkocsit akarok venni ki mit ajánlana
2014. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, kispályás oktondik. Milyen átlátszó, hogy csak dicsekedni jönnek ide, közben üres a zsebük.


Na szóval, nekem az lenne a kérdésem, hogy melyik Ferrarit...

2014. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 smitwesson ***** válasza:
azt s szép pirosat, tudod azt a laposat amelyik olyan gyorsan is tud menni...
2014. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért "hiteltelen" ez az oldal. A politikai rovatban még jobbak vannak:-) Itt minden nap csak a Jobbik megy meg a hasonlók.
2014. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a szabad anonim regisztrációnak ugyanannyi előnye van, mint hátránya. Nem mondanám, hogy e miatt hiteltelen az oldal. Ha megfelelően ki tudod szűrni az ordítóan nagy baromságokat, akkor néha elég sok okosságot lehet itt megtudni.
2014. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Amikor a Zondát vettem, én sem kérdeztem, csak megrendeltem. A trélerről itt gurították le a ház előtt.


Jajj, most néztem, nem is Zonda, hanem Zaporozsec.


Biztos poénnak tartják, hogy ilyen kérdéseket tesznek fel. Vagy csak le akarnak járatni néhány autómárkát azzal, hogy ellenszenvet próbálnak ébreszteni.

2014. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!