Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swiftbe klímát utólag?

Swiftbe klímát utólag?

Figyelt kérdés
Hali! Vettem egy 1994-es swift sedant 1.3-asat, az lenne a kérdésem, hogy ha tudok szerezni bontóból vagy valahonnan olyan klímát ami ebbe a típusba való, akkor azt be lehet-e szerelni utólag? Köszi
2014. márc. 5. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Bele lehet.
2014. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
És a kocsi értékét is megduplázod vele (bár ez eladáskor nem érvényesíthető, csak a költség oldalon) :D.
2014. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Swiftbe lehet venni klímát? :O
2014. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb és egyszerűbb, ha eladod és veszel egy klímásat.
2014. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű. Ez a kocsi soha nem volt törve, 136ezer km van benne, az utolsó csavarig gyári az autó, még az eredetiség vizsgán is mindenki le volt döbbenve. Egy falun vettem, egy öreg rokkant bácsitól. Hála istennek, hogy nagyon vigyázott rá, még a fényezése is gyönyörű, egyedül a küszöbök rohadnak kicsit, meg a kuplung már cserés. Szóval keresve se találnék ennél megbízhatóbb kocsit. Csak ennyi gondom van, hogy kéne bele egy klíma, amúgy isteni a kocsi. Mintha egy 5éves autót vettem volna. Szóval legalább 5évig megtartom, vagy ameddig kell. Szerintetek bontóból mennyiért tudok klímát szerezni?
2014. márc. 5. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne akard szétfaragni egy utólagos klímával. Ahhoz elég komolyan meg kell bontani a motorteret, a tűzfalat, sosem fogják tudni gyári állapotba visszarakni.
2014. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor inkább hagyom így ahogy van. KÖszi a válaszokat.
2014. márc. 7. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!