Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves gyereknek Volkswagen...

17 éves gyereknek Volkswagen Passat?

Figyelt kérdés
A 17 éves haverom szeretne 2.000.000.-Ft -ért egy 2007-es évjáratú Volkswagen Passatot. 170Le-s kivitelben. A szüleitől kapja. Megtehetik. Szerintetek milyen autó? DSG váltós/Automata kivitelben lenne Neki ideális. Nem fognak irigykedni rá? Kereskedelmi Szakközépbe járunk. Én is, Ő is. Nem egy megfontolt figura , 14évesen saját(!)autóval járkált, 5-ösben , padlógázzal...Budapesten.
2014. márc. 3. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ha valóban felelőtlen, akkor veszélyt fog jelenteni a többi autósra, rád is, rám is, mindenkire. De teljesen lényegtelen, mert úgysem te döntöd el, csak véleményt alkothatsz, max elmondthatod neki, de ha autót akar, és úgyis kap, akkor teljesen mindegy, nem tehetsz semmit, reménykedjünk a legjobbakban. Legalább nem valami boyracer autó, hanem egy viszonylag biztonságosabb...
2014. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mindenképpen biztonságosabb a Családi garázsukból elkötött Apuci Audi Q7-esénél... Én konkrétan félek, ha meglátom Őt autóban...
2014. márc. 3. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Felelőtlenek a haverod szülei, hogy egy 170 lovas autót raknak alá 17 évesen, nem mellesleg szerintem ők maguk is tudják milyen a vezetési stílusa. Az a baj, hogy már most megadnak neki mindent és rohadtul nem fogja megbecsülni soha azt, amije van. Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, de ha már rákérdeztél én megosztottam veled a véleményemet.
2014. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hencegő kis görcs , de néha tök normális a srác. 12évesen kapott az Apjától egy Aprilia Sr 50 Factory-t arra azt mondtam, hogy az még okés. Vegye csak az Apja ha sírban akarja látni, 14évesen vett magának gy AudiA3-at , az kiverte Nálam a biztosítékot...(gyerekkorunk óta ismerjük Egymást...)kijött az iPhone 5 Magyarországon, Ő még azon a héten megkapta. Kijött az iPhone 5S azon a héten kapott egy 64GB-osat , kijött az iPhone 4 egy hónapon belül megkapta , kijött az iPhone 4S egy napon belül megvették a Szülei...most meg lopkodja az Apja Audiját, elviszi az Anyja Mercedes-ét és azzal villog az Iskolában a kis hüly.e pic.sák előtt. Veri a mellét arra , hogy Szigetszentmiklóson lakik, egy elég gazdag negyedben , miközben az egész osztály 70%-a szintén Miklóson esetleg Harasztin lakik. Szerintem egy undoríto srác...Engem is mindig átver, a barátnőit rendszerint az első alkalom után kidobja. A Szülei most üzleti úton vannak , az Apja Dél-Kóreában van, az Anyukája pedig Barcknellben van , Angliában. Mind a ketten logisztikával, illetve programozással foglalkoznak. Teljesen rendes, dolgozó, kedves, aranyos és becsületes emberek. Nem is értem, hogy lehet ilyen gyerekük. Remélem , 240km/H -val telibe kapja a 0-áson az egyik szalagkorlátot! Ámen!
2014. márc. 3. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez inkább panaszkodásnak tűnik.

A jómódú szülők gyereke ilyen lesz, ha a szülők elrontják a gyereket és mindent megkap, amit csak akar. Nekem is van egy hasonló ismerősöm, a szülei nem voltak nagyon gazdagok, de motort, meg pénzt azt kapott, hihetetlen nagy arca volt mindig is, egy idő után kb. fele részben volt mire, mert meghalt az apja és a kezébe kellett vennie a sorsát és akkor maga dolgozott meg a javaiért.

Nem nagyon barátkoztam vele és kész. Te se haverkodj azzal a pofával és meg van oldva a dolog.

Ez a gyerek is majd rájön, hogy a szülők nem mindig fognak neki adni. Lehet, hogy a gyorshajtásokat majd le kell ülnie a haverodnak és akkor észbe kap.

Azt azért ne kívánd, hogy karambolozzon.

2014. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán irigy vagy. Aki meg hülyén vezet, az egy Suzukiban is veszélyes.
2014. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elozo +1

en 2.0 benzinnel kezdtem 10 eve.

2014. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
# 6 miért lennék irigy ? Csupán b@ssza a szememet hogx mit csinal... amugy En Golf Mk6-ot hajtok, szerintem jkbb ,mint egy Passat. Es megbizhatobb. Ja es csak a felet fizettek a szuleim, a tobbiert megdolgoztam.
2014. márc. 4. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
olaszos a világa?
2014. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!