Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra led bekötés, hogyan...

Motorra led bekötés, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vettem 140 cm hosszú led "szalagot" rákötöttem egy kapcsolóra és a kapcsolóról pedig az akksira a saruk alá. (körbevolt szigetelve szóval nem érhetett össze a 2 drót a kapcsolónál) mikor rákötöttem mind a 2 drótot az akksira kiégett a vezeték.... Nem tudom mit ronthattam el!:( Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!!!!

2014. márc. 3. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Így most nem látom át, miért is jött ki 3 vezeték a ledszalagból.


Mint írod: "rákötöttem 1 vezetéket utána 2 őt az akksira a megfelelő helyre és rendesen működik! :)"


De lényeg, elérted a célt, már működik!

Gondoltam, ha kicsit ösztönözlek tovább gondolásra, akkor előbb vagy utóbb sikerül. Gratulálok.

2014. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bamboochatheone ***** válasza:
Ugye biztosítékot raktál az áramkörbe?
2014. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az fontos, mert megelőzi a komolyabb bajt.
2014. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mert én először úgy csináltam, hogy mind a 2 vezetéket a kapcsolóra kötöttem, gondoltam mind a 2-őt meg kell szakítani ha lekapcsolom.... de aztán apám elmagyarázta, hogy kell mert ő is szokott ilyeneket bekötni a limuzinjába. szóval a kapcsolóra csak az 1 ik vezetéket kötöttem rá a másikat nyomba az akksira. amúgy biztosítékra még nem kötöttem rá.
2014. márc. 12. 17:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kicsit nekem még mindig ködös, na de mindegy már.

Viszont a bizit jó lenne betenni a pozitív vezetékbe.

Közben nem ártana ha jó apád ránézne, nehogy a kötési pont rossz helyre érjen. Azt jól el kell szigetelni.

Így tapasztalat nélkül inkább kérj meg valakit, hogy nézze meg mit hogy csináltál, nehogy bajt okozzon az esetleg nem jól sikerült kötésed.

2014. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!