Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan ismerősötök akinek...

Van olyan ismerősötök akinek Ford Mustangja van Csongrád, Békés, Szolnok vagy Bács-Kiskun megyében, esetleg Budapesten?

Figyelt kérdés
A barátomnak májusban lesz a 18. szülinapja. Nagyon imádja a mustangokat, különösen az 1969-es a kedvenc. Még sosem látott élőben ilyen autót, és ezen én változtatni szeretnék. Nagyon nagy élmény és meglepetés lenne neki, úgyhogy ha tudtok, segítsetek kérlek!

2014. márc. 2. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisújszállás ford sándor service.

citromsárga mustang bent áll a szalonba.

2014. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hogy hányas évjárat?

Ellehet vinni egy körre?

2014. márc. 2. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy senki nem fog odaadni egy Mustangot egy 18 éves kölyöknek, pláne nem egy '69-eset. Maximum a tulaj mellé beülhetsz egy körre.
2014. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, úgy gondoltam. Nincs is jogsija.
2014. márc. 2. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom az évjáratot de több min 30 éves lehet.
2014. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy képet esetleg kérhetnék? :/
2014. márc. 3. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a régieket szeret? Mert ha az újakat is, akkor az megoldható, vannak akik szerveznek Ford Mustang vezetést nem is olyan drágán, illetve olyat is hogy belülsz egy profi pilóta mellé versenypályán.
2014. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!