Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107, mi lehet a baj?

Lada 2107, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lada 2107-rol van szo.


A szerelo allitolag beallitotta a gyujtast, es a karburatort, az elejen jo volt, bar nagyon rangatott a motor es alig ment... Masreszt pedig meleg motornal elakartam indulni es nem akart elindulni! Tokre benyomtam a gazpedalt es fulladt le a motor egyesbe! Nyomtam a gazpedalt kb 4-5 masodpercog, majd csak utana porgott fel a motor es indult el.


Mi lehet a baj???



2014. febr. 28. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
* A gazt teljesen padloig kellett nyomni 4-5 masodpercig, hogy a motor felporogjon.
2014. febr. 28. 20:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedd ki a gyertyákat és nézd meg őket! Szinte biztos, hogy tök feketék, esetleg még nedvesek is. A derék szerelő valószínűleg túl dús keveréket állított, erre utal az, hogy padlógázon felpörög, de csak nehezen. Legjobb lenne, ha magadnak tennéd rendbe a karbit és a gyújtást, mert nem ördöngösség, de ha nem értesz hozzá, nehéz lesz megtalálni a megfelelő szakembert.

(de a korábban feltett kérdéseid alapján azt sem zárom ki, hogy kezdő Ladásként teljesen ötletszerűen használod a szívatót vagy valami egyebet rontottál el)

2014. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy a tűszeleped alatt valami dzsuva lett-van ás túlfolyik a benzined és megfullad a motor
2014. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, en is a dus kevereskre gondoltam!


Mondjuk azt sem ertem, hogy azt mondja nekem: Egy kicsit lentebb vettem az alapjaratot.


Es az alapjarat 100ford/p volt.... Ez jo?Mert en azt olvastam, hogy 800-900ford/p-nek kell lennie.

2014. febr. 28. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szivató nem maradt kihúzva véletlenül?

De miért nem viszed viszed vissza a szerelőhöz?

2014. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

800 körüli kellene

vidd vissza ,hisz fizettél a javításért

2014. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Karburátor beállítás. Erről nagyon komoly műszaki szakirodalom áll rendelkezésre. [link] :)

A Lada karburátor nem egy bonyolult szerkezet. A kaburátort szét kell szedni, és újból, megtisztítva, a gyári értékek betartása mellett össze kell szerelni. Utána lehet csak szépen beállítani.

2014. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!