Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel kell rendelkeznem hogy...

Mivel kell rendelkeznem hogy vásárolhassak, vezethessek egy Ferrarit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 18:29
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
89%
Legföképpen pénzre. Emellett a jogsi sem árt
2014. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Úgy tudom ilyen nagy árfekvésű autókra már luxusadó is van, tehát kell egy vagon lóvé, egyébként meg semmivel nem másabb megvenni mint egy Wagon R-t, bemész megmondod melyik modellt akarod és akár helyszínen készpénzzel rendezheted a procedúrát.
2014. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

#2


ez nem igaz, van olyan modell, amit nem vehetsz meg, mert a gyártó feltételhez köti: igazoltan legyél előtte ferrari tulaj asszem 10 évig

2014. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hallottam hogy a Ferrari Enzot csak az vehette meg akinek már volt Ferrarija.

Használtan egyébként csak pénz kell hozzá.

2014. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
pénz pénz pénz és még több pénz ja és majdnem elfelejtettem hogy kel még hozzá sok-sok pénz
2014. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi a sok pénz? Tavaly vagy fél évig árult valaki 5800000 (ötmillió-nyolcszázezer) forintért egy magyar papíros, érvényes műszakis Ferrari Mondial-t.


De van 10M alatt 308-as, 10 és 20 millió között pedig elég sok. Ja, az újért jól zsebbe kell nyúlni, de azért a gyakoribb típusok használt árai nem verik az eget: egy új BMW-Merci-Audi árából már lehet nézelődni. Na persze a fenntartási költségek magasabbak, na de mégis más márka.

2014. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az tény kell hozzá pénz de azon felül úgy tudom valami külön vizsga kell hozzá és nem tudom hány év vezetési tapasztalat .
2014. márc. 1. 01:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen pár modellhez például Enzohoz is. Konkrétan itt már alapból megvolt azoknak a listája akik egyáltalán vehettek, ennek feltétele volt, hogy legyen már Ferrarijuk nem tudom pontosan mennyi ideje. Illetve részt kellett venni minden tulajdonosnak egy külön képzésen, mielőtt átvehette a kocsit.
2014. márc. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!