Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Service in 5800km 23day. Ezt...

Service in 5800km 23day. Ezt írja. Hogyan tudom eltüntetni? Audia4, b8,2010

Figyelt kérdés
gondolom az olaj cserére gondol hogy 5800km múlva cserélnem kell de ennyit nem megyek 23nap alatt.a napok meg csökkennek lefele.

2014. febr. 25. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért írja, mert idő- ÉS kilométerkorlát van beállítva. Ha évi 5 km-t mennél akkor 10000 évig lenne jó?
2014. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1éve volt olajcserén...

a kérdésre kértem választ,hogy tudom eltüntetni onnan?

2014. febr. 26. 00:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként akármilyen autón legkésőbb évente érdemes olajat cserélni, ezért is jelez, még ha nem is mész annyit, akkor is jobb ha cseréled az olajat.
2014. febr. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindíg azt mondom, mindenki olyan autót vegyen amit fenn is tud tartani....


Egyébként azért kiabál a szerencsétlen, hogy vidd el szervízbe. Azt, hogy mi az oka, ott meg fogják mondani.

2014. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fent tudom tartani:) nincs semmi baja,és olajat sem kell cserélni mert nem mentem vele annyi km-t h keljen.
2014. febr. 27. 01:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Az olajcsere nem csak a megtett kilómétertől függ.

Az autód figyeli, hogy milyen körülmények közt tetted meg az adott kilómétereket, sok hidegindítás, városi utak, és az alapján dinamikusan változtatja az olajcsere intervallumot.

De ha fussa, akkor látogass el egy bármilyen autószervízbe és pár ezer forintért törlik a szervízüzenetet, olajcsere nélkül is.

Tökremegy úgyis veszel másikat.

Tipikus Magyar hozzáállás, gányoljuk meg valahogy, csak pénzbe ne kerüljön...

2014. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kitudtam törölni énis,nem gányolok semmitse, volt bent szervízbe és mondták h nyugodtan mehet még 1évet :))))
2014. febr. 28. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Téged át vertek! A jó az úgy hozzáállás megboszulja magát ,ne hagy magad megvezetni az évenkénti olaj cserét meghálálja az autó.Nekem is ilyen van,hallgasd meg a hangját csere elött és után km-től függetlenül.Meg fogsz lepődni!!!!
2014. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!