Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek majd...

Milyen autót vegyek majd kezdésnek ami nem tömegautó és olyan amit megnéznek?

Figyelt kérdés

Maximum 1,5 milliót szánnék rá.


Eddigi ötleteim: Toyota Celica, SLK Mercedes


És olyan kellene amihez nem gond alkatrészt beszerezni.



2014. febr. 21. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezek jók alapból, megfelelnek a kritériumoknak. Ne is fogadj több tippet, mert csak megzavarnak majd. Zárhatod a témát :)
2014. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az alkatrész kérdést sosem értem. Egy két extrém drága és ritka autót leszámítva akármelyik autósboltban kapsz alkatrészt bármihez. Rosszabb esetben megrendelik és 1 napot vársz rá.
2014. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Celikára szavazok.Még a bukólámpások is eléggé mutatós darabok.Az alkatrészek miatt meg ne aggódj már nem az 1980 éveket éljük.
2014. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szintén Celica, Merci már egyáltalán nem a feltűnő kategória, ráadásul Celica olcsóbban fenn is tarható.
2014. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne vegyél 1,5 milláért autót. Túl nagy az értékvesztés ebben az árkategóriában. 6-800-ért már olyat kapsz, amin nem is látszik, hogy másodkézből van.
2014. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
12%

en octaviat vennek.....

am nem azert kell autot venni h feltunoskodj plane nem kell egy kezdonek draga auto.

2014. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

én egyiket se venném ezek közül, a friss jogsi nem arra van hogy mutogasd magad, emberek millióinak van jogsija itthon, mégis kit izgatna hogy te is megszerezted? :D


lehet lepontozni

2014. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mr.Sz válasza:
42%
Én a LADA 2101-et tudom neked ajánlani, egy kis sufni tuningal
2014. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Én Mitsubishi Galantot vettem. Áhh nem is értem miért nem egy jó kis bivalyerős 318-as BMW-t :'( Jahh , lehet azért mert azt 1 perc alatt 3-at látok az utcán?!


Celica az király,faterom munkatársának volt régen és elég jól ment , de a merci se rossz ;)

2014. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Régen a Mercedes, Audi, BMW, jól szituált, úriemberek autója volt nyugaton.


Ma itt vannak az órmótlan, ordanáré, hajóméretű ezerféle tömegautó változatai, amikkel ma már mindenféle pénzesprolik,tömegemberek járnak.

Semmi érdekes nincs már bennük...

Akár mennyi pénze is van valakinek, ezt a 3 márkát elvből nem veszi egy kulturált, jó izlésű ember manapság!!!

Primitív, kivagyi pénzesprolik tömegautójává vált!!! Mind a 3 márka, főleg a nagyterepjáró változataik

2023. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!