Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találom az akkumulátort a...

Steerinho kérdése:

Hol találom az akkumulátort a Suzuki Sepia robogóban? Valaki segítsen! Hol a francba van itt a gyujtógyertya? Feleslegesen nem akarom megbontogatni a burkolatot ha nem muszáj.

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a hengert, és annak a tetején.
2014. febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyújtógyertyát itt keresd a nyitott fedél alatt:

[link]


Az akkumulátor pedig a sisaktartó aljában szintén egy fedél alatt szokott lenni.

2014. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szelepke ***** válasza:

Elöl van az akksi,a burkolat mögött.

Kövesd le a gyertyakábelt,vízszintesen van a henger az ülés felőli részen.

Kelleni fog egy gyertyakulcs,+egy gyertyakulcsra való villáskulcs.

2014. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: Steerinho

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 08:54

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Hol találom az akkumulátort a Suzuki Sepia robogóban? Valaki segítsen! Hol a francba van itt a gyujtógyertya? Feleslegesen nem akarom megbontogatni a burkolatot ha nem muszáj.

"A gyújtógyertyát itt keresd a nyitott fedél alatt: [link] Az.."

Az üzenet szövege: Köszi,mihamarabb meg fogom nézni.Ha esetleg kérdésem lenne még rádírnák,ha nem baj.Most vettem egy pár napja a motort és át szeretném nézni egy kicsit.Előtte simsonom volt(jó pár éve)de az egyszerű mint az 1x1."


A buzuki se bonyolultabb egy faéknél, csak épp le van burkolva itt-ott!


A fentiek szerint az akku helyét illetően tévedtem!

:D

2014. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vida Sándor ***** válasza:
Harkonen-nek nem tudom, milyen Sepia-ja van, de amit írt, az a Suzuki RAN. Szelepke válasza a helyes. Nekem Sepiám van, a sógoromnak is, mentem vele már több mint 20000 km.-t. Jelenleg szét van szedve, motorgenerál. Az akksi elöl a burkolat alatt. A gyertyához úgy férni hozzá, hogy vagy, hátsó teleszkópon alsó csavar leszed és hátulja megemel, vagy oldalsó díszléc leszed és onnan, de gyertyakulcs és villáskulcs szükséges. Normál gyertyakulcs méret. 19.
2014. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!