Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy jó-e az akkumulátorom?

Figyelt kérdés
Fel kellett töltenem, de nem vagyok biztos benne, hogy az új töltő jól működik. Azt mutatja, hogy fel van töltve, hogyan tudom beszerelés nélkül ellenőrizni?
2014. febr. 19. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Leméred a feszültséget benne. Ha nincs mivel akkor elhiszed a töltőnek,hogy feltöltötte.
2014. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapacitásmérővel.
2014. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszel rá egy 20A körüli fogyasztót 3-5 percig, pihenteted az aksit 5-10 percig, majd rámérsz egy multiméterrel. Ha 12,6-12,7V körüli feszültséget mérsz, akkor 100%-ra fel van töltve.
2014. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fogsz két szál drótot, az egyiket a pozitiv a másikat a negativ kivezetésre teszed, majd a nyelvedre rakod mind a két drótot (az fontos hogy az akkuhoz legyen kapcsolva). Ha megcsiklandoz, akkor jó az akkud, ha nem akkor rossz, venni kell újjat.
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!