Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek szerintete...

Milyen autót vegyek szerintetek? A többi a kérdésben.

Figyelt kérdés
Milyen autót vegyek? 1.6000.000 Ft-om lenne rá. Egyenlőre 2 maradt ami nagyon tetszik, Hyundai i30 (2008-as) és a Volvo S40 (2005-ös). Eddig a Hyundai i30 mellett voltam, de tegnap sajnos sikerült belefutnom egy olyan balesetbe, ami előttem történt 5 perce. A Hyundai i30 méretű autó utasát mentőhelikopter vitte kórházba, míg a nagyobb Peugeot-os autó sofőrjének látszólag nem volt komolyabb baja. Tehát fontos lenne a biztonság is. Milyen autót ajánlanátok?
2014. febr. 17. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ménem veszem béemvét? Ezen az oldalon mindenki azt favorizálja.
2014. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz valami középkategóriás autót, azok a súlyuk miatt is biztonságosabbak, mint az általad írt két alsóközepes, ráadásul általában jobban felszereltek. Mondeo, Passat, V70-es Volvo, stb.
2014. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És egy jó tanács: sosem úgy megyünk használt autót venni, hogy csak egy konkrét típust keresünk. Nézz ki egy kategóriát és azon belül nézd meg az összeset. Hiába akarsz te X autót, ha abból csak leharcoltakat találsz és közben lehet, hogy elmulasztasz egy megkímélt Y-t csak azért, mert te előre kikötöd, hogy neked X kell.
2014. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem zárkózom el a többi típustól sem, csak ezek maradtak meg amik tetszenek. Csak az a baj, hogy ezen árkategóriában ezek a típusok az alja a listának. BMW nem kell. :)
2014. febr. 17. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
akkor ezek szerint i30 méretű autókban mindenki halálra van ítélve csak az a8 méretű autók tulajdonosai vannak biztonságban? na akkor megyek veszek egy t-72 harckocsit és akkor én leszek az utak királya
2014. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volvo, egyértelmű.
2014. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a Volvo t ne nagyon akard nekem is volt S40 megbántam pedig autószerelő vagyok.


Amiket ajánlani tudok nem szokott velük gond lenni, és biztonságosak.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Persze állapotot vegyél!

Én ezeket tudom ajánlani nekem is 407 van jelenleg a kényelme, a megbízhatósága, fogyasztása, szerviz igénye mind kielégítő. A középső kijelzőm melegben kicsit össze szokott folyni de ez a betegsége.. de nem befolyásol semmit hozzá lehet szokni, és még egyszer mondom nagyon kezes és hálás jószág.

2014. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

"Ménem veszem béemvét? Ezen az oldalon mindenki azt favorizálja." Csak az, akinek bevált és a trollkodók mondván: "úgyis bmw-t fog ajánlani mindenki". Ma 10 milyen autót vegyek kérdésből 2 bmw, 2 volvó és 6 egyéb.


A Volvó egy jó alternatíva, van presztízse is, a 2005-ös nagyon jól néz ki.

A Hyundai i30 egy kicsit szürkébb autó, de megbízható, olcsóbb, mint az ugyanolyan évjáratú Volvók, jó választás. Nem mintha a Volvóval gond lenne. Én az S40-et venném.

2014. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

S40-et ne vegyél, az nem Volvo.


Amúgy meg 16 misiből azt vedd, ami tetszik, újonnan. :)

2014. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsónak üzenném, kicsit sok lett a 0-a. 16 millából házat vennék nem autót... :)
2014. febr. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!