Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor kivonták az autónka...

Most akkor kivonták az autónkat a forgalomból vagy csak fenyegettek?

Figyelt kérdés
az APEH felé volt pár száz ezer forint tartozásunk. már befizettük szerdán, de azt mondták hogy mire beér a pénz az kettő nap, akkor péntekre ott kellett lennie a pénznek, de kaptam egy papírt péntek reggel hogy adjam le a rendszámokat meg vigyem be a forgalmiját az autónak, ez a levél csütörtökön lett kiállítva. most akkor is kitudják vonni forgalomból ha nem adom le a rendszámokat meg nem viszem be a forgalmiját? vagy csak akkor kerül ténylegesen kivonásra az autó ha beviszem a rendszámot? most akkor használhatom az autót vagy inkább nem?
2014. febr. 16. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az már ki van vonva. Ha használod és elkapnak, akkor még egy bírsággal is számolhatsz.
2014. febr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.
2014. febr. 16. 07:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Viktor, Viktor, Viktor!!!!!


Hogy fordulna fel az összes....

2014. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy a pénz beér, csak míg erre rájönnek az vagy egy hónap. Addig a kocsid hivatalosan ki van vonvaa forgalomból.
2014. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már késö,mert pár nap kell hogy a pénz be érjen de ha közvetlenül a számlszámra utaltad volna 1-2 perc és oda ér de az is lehet el kerülték egymást a papirok szerintem hívd fel öket
2014. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
számlaszámukra lett utalva. beszéltem velük mielőtt befizettem, és akkor mondták hogy ha a számlájukra utalom akkor 1-2 nap mire ők azt megkapják, de nem tudom hogy mit szórakoznak, mert abban a pillanatban ott van a számlán mikor átutalom, és mondták hogy ha már beérkezik a pénz akkor gyorsan haladnak a dolgok, akkor gyorsan visszaállítják az autót a forgalomba meg stb. a rendszámokat nem adtam le meg semmi, mivel hogy az a levél amit küldtek az már felesleges, nem valós, mert be lett fizetve szerdán a pénz. szóval remélem hogy holnap vagy kedden már intézkednek, ha szerdáig semmi akkor felhívom őket újból.
2014. febr. 16. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az 1-2 nap mekkora időhúzás már... 4 óra a bankközi

átutalás maximális ideje (banki nyitvatartási órákban számítva).


Én tuti bemennék egy hiteles számlakivonattal, amin

szerepel, hogy ekkor utaltad el, a levéllel, ami rá

egy napra lett kiállítva, és hogy tegyenek azonnal

valamit. Nem éri meg a NAV-ot beperelni, de extreme

esetben lehetne velük szórakozni.


Saját tapasztalat, hogy ilyen dolgok miatt lehet

fingatni a cégeket, akár még az államot is :)

2014. febr. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma délelőtt fel lettek hívva, azt mondták hogy beérkezett a pénz és hogy értesítik az okmányirodát meg stb hogy vissza állíthatják az autót a forgalomba meg stb.
2014. febr. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!