Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb zajcsökkentő...

Melyik jobb zajcsökkentő autóba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy régebbi 1.9es dieseles autóm és néha zavaró az utastérben behallatszó motorzaj. Le szeretném hangszigetelni a tűzfalnál illetve a lábaknál. Két féle kátránypapírt kapni a környéken, de nem tudom melyik érné meg jobban.

2014. febr. 15. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez a fajta (4000Ft 53x75 2,3 mm vastag , táblában kapható):

[link]


Vagy ez a fajta (30cm széles 1m 1600Ft 1mm vastag):

[link]

2014. febr. 15. 12:23
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve még a motorháztetőt is le szeretném, hogy ne hallatszódjon ki annyira. Van rajta gyári préselt filc, de az el van szakadva. Oda milyen zajcsillapítót ajánlotok?
2014. febr. 15. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A4-es Audi, '98-as, 1.9 TDi. Kerreg-kattog, beszűrődik a zaj, folyamatosan cs.eszte a fülemet, nem tetszett igazán. Városban volt a legzavaróbb, különösen, hogy benzinmotoros kocsit cseréltem erre. Én egy autókárpitossal csináltattam meg a beltér hangszigetelését, 40 ropiba fájt, de jól csinálták meg, így már alig van hangja befelé. A céget, ha kell, priviben megadom.
2014. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!