Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri venni?

Szerintetek megéri venni?

Figyelt kérdés
700-800 ezerért egy Honda Crx-et, vagy ha nem, milyen kocsikat ajánlotok? Bmw, Merci, Golf meg Audi kilőve mert ezeket nem szeretem :) Legyen valami sportos, normális fogyasztású :)
2014. febr. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért elég régi Crx-et lehet venni, ami még elfogadható állapotban is van. Ha mindenképpen japán kell, akkor a Mazdák körül nézegetnék.
2014. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
BMW-Bayern Motorn Werke, Volkswagen a Wolfsbrgi szereöüzembe gyártsák, Merci német, Hondajapán technika.
2014. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

esetleg a celcák között is nézelődhetsz ha gondolod 800.000 ft környékén már jobbakat is ke lehet fogni ebből is.

[link]

De ha nem ragaszkodol a Coupe formához akkor a MITSUBISHI GALANT-ok közöt is érdemes nézelődni.Igaz nem sport kocsik.

[link]

2014. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Mazdák közül az 1.8 mx 3-at nézegetem, ami elég szépnek tűnik meg havernak van egy 323 f-je ami tetszik :) A Celica nem fogott meg pedig nagyon szeretem a ferdeszeműek kocsijait :D A Mitsuk közül csak az Eclipse-ket néztem (meg csak coupe-kat), de ez a Galant se tűnik rossznak :)
2014. febr. 6. 23:21
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A Galant nekem is nagyon bejön de Nissant vettem.


Esetleg egy Honda Prelude? Vagy (igaz nem sportos) egy Accord?

Nagyon tetszik a Nissan 200SX (a bukólámpás), de normális állapotút nem fogsz találni, csak amit teljesen fel kell újítani.

2014. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!