Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régebbi turbós Simson...

Ebeni95 kérdése:

A régebbi turbós Simson Schwalbe-ba S51-es blokkot szeretnék. Mit kell átalakítanom?

Figyelt kérdés
Minden maradna ugyan úgy, még a kipufogó is a bal oldalon, ha ez megoldható. Csak egy S51-es blokkot szeretnék belerakni. Mit kell ehhez átalakítanom és hogy?

2014. febr. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig a Simson Schwalbe-motortól jobb nemigen van. Azt szét nem birod hajtani. Simsonok között az volt a csúcs. Többi már csak egy gagyi.
2014. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont az 51-es jobban szerelhető, újabb konstrukció.
2014. febr. 5. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A vázon kell alakítani. Pontos méreteket szerintem senki nem fog neked itt adni. Flex, hegesztő, lemez darabok és sok méricskélés kell hozzá. Nekem volt S51 blokkos Schwalbem (gyári) azon is úgy volt felfogatva mint az S51 vázára.

(Az S51 blokkot én is jobban szeretem.)

2014. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit alakítani, a blokkokat cserélgetheted.

Annyi a különbség, hogy a turbós blokkoknak még a hengerfejen is van egy felfogatása. Annyi, hogy a váltókart viszont át kell raknod.

2014. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem hozzászólónak 100 százaékosan igaza van mindenben amit írt de azt, hogy jobban szerelhető azt meg tudom cáfolni (nekem is 51es van pedig) és annyi kicsivel erősebb csupán, hogy alig fogod észre venni.. Akkor követte el a simson a végzetes hbát amikor a turbós blokkot lecserélte :( s50 turbo FOREVER!!!
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!