Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Aprilia...

Mi lehet a baj? Aprilia Leonardo 150-es motoromon vissza szökik a karburátorból a benzin a tankba.

Figyelt kérdés
Nyáron a szerelő tápszivattyú membránt cserélt, az óta fél óra vagy egy nap állás után csak úgy tudom el indítani hogy fel öntöm a karbit benzinnel. Lehet látni a benzincsövön a buborékokat, mikor megy vissza a benzin.

2014. jan. 31. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A benzinnek nem nagyon lenne késztetése önszántából felfelé menni. Ilyenkor ha leveszed a tanksapkát, akkor mi történik? (Benzinpárával értelemszerűen vigyázni, nem dohányozni mellette, ilyenek)


Ha levegőbuborékok mennek felfelé szépen, akkor az inkább azt jelenti, hogy a karbiból folyik el a benzin, miközben nincs utánpótlás felülről.

De ha igazad lenne és vákuum keletkezne a tankban, akkor a tanksapka levételével megszűnnének a buborékok felfelé tartani.


Szóval én inkább a karbit nézném meg.

2014. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A tanksapka fel lazízítása volt az első amit próbáltam.

Tettem a benzincsőbe két fajta egy irányú szerepet, de az sem használt mert ha áll a motor olyan kicsi a nyomás hogy azon keresztül is vissza tud menni a benz

2014. jan. 31. 12:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Benzin.
2014. jan. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!