Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja, ha sokat eszik?

Mi lehet a baja, ha sokat eszik?

Figyelt kérdés
Ford focus 1.8 TDci 2002-es 8-9 liter körül eszik most télen. Igaz nem hosszú távokat megyek vele kb 15 km-t, de az autót hagyom 10 percet ketyeregni melegedni mielőtt útnak indulok. Az utazás közben nem pörgetem nagyon 2000 fölé. Tudom tél van és nem melegszik be ekkora távon, de ennyivel többet eszik?
2014. jan. 31. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nyáron mennyit szokott enni ugyan azon az utvonalon? ha 7 liter körül, akkor nincs semmi baja, egyszerüen nem melegszik be a rövid táv miatt és addig többet eszik.
2014. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a 15 km ráadásul város, akkor szerintem teljesen jó fogyasztás.

A 2005-ös 1.7 CDTI-m is ekörül van.


Amúgy 1500 alatt se nagyon használd! Főleg a hideg motornak nem tesz jót, ha nagy nyomatékkal erőlteted. Akkor már inkább a fordulat legyen magasabb, mint a nyomaték.

2014. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság az hogy nemrég vettem és nem tudom a nyári adatait
2014. jan. 31. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!