Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiknek magasabb a fenntartá...

Melyiknek magasabb a fenntartási költsége Subaru Impreza WRX STI (2. 0) vagy Toyota Supra 3. 0 MK4 Turbo?

Figyelt kérdés
Negatív hozzá szólásokra nem vagyok kíváncsi.
2014. jan. 29. 19:24
1 2
 11/11 anonim válasza:

Bal kormányos Supra MK4 5500 euróért?:)))))))))))))

szorozd azt meg bátran kettövel,és ha haza is akarod hozni tegyél hozzá 480ezer ft regadót, plusz kb egy kw/600ft-os vagyonszerzési adót,plusz egyéb dolgokat engedélyezni ha nem európai piacos.Persze tudom én, van 3500 euróért söt 2000 fontért is, na azok annyit is érnek.alkatrésznek jók.

Az USA-ban van bal kormányos,15-20 ezer dollár körül.Normális supra 6-7 ezer eurótól.tehát azt ha hazahozod, 3 millio ft.ha twin turbós +2000 euro kb.De lássuk be,akit egy supra fogyasztása érdekel,az soha nem vesz suprát.száguldozni lehet egy V6-os 600ezer ft-os B vectrával is.

2014. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!