Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Lancia y van melyben...

Üdv! Lancia y van melyben motort cseréltünk de ugyan azt a típusú motort kapta. Kérdésem hogy ilyenkor van-e szükséges papírozás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert a motorkód ugyanaz azonos típusú motoroknál de a motorszám egyedi. 6000ft az új forgalmi és 6000ft az új törzskönyv (okmányiroda), továbbá kell egy adásvételi az új motorról és egy papír hogy szakműhelybe lett beszerelve. Ha az "új" motoron nem látszik a motorszám akkor a közlekedési hatósághoz is be kell menni, ők adnak új számot. Nemrég cseréltem öcsém Corsájában motort, itt ez volt a dolgok menete. Sajnos a számbeütős megoldás ma már nem játszik, mert ha eladod és a következő tulaj elviszi eredetvizsgára, megbukhat.
2014. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infót!Még az adásvételit megoldom, de a szakműhely az itthon a garázs volt.Te szerelő vagy? Ha nem akkor hogy oldottad meg erről a papírt?
2014. jan. 26. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerelő vagyok, otthon megcsináltam és a munkahelyemem elintéztük papíron mintha ott csináltam volna.
2014. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!