Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ido alatt szivarog ki...

Mennyi ido alatt szivarog ki a levego az auto gumijabol annyira hogy az mar szemmel eszreveheto legyen?

Figyelt kérdés
1honapja vettem hankook 4evszakos gumikat es fel lettek fujva 2,5 re es az elso kerekek mar szemmel lathatoan puhabbak. A regi gumi amit lecsereltem csak fel ev utan kezdett puhabb lenni. Valami tipushiba lehet az uj gunikon?
2014. jan. 24. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a gumi hibája, sokkal gyakoribb a felni peremének sérülése (acélnál a rozsda is) vagy a szelep.


De egyébként is gyakrabban ellenőrzöd a keréknyomást, minthogy szemmel láthatóan lapos lenne, nem? :)


A gumi is lehet hibás, akkor pedig lehet reklamálni. Persze ennek vannak bizonyos feltételei.

2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a gumishoz vetesd le ,drótkorongoztasd meg a felnit és mindig cseréléltess szelepet. Gyári hibás biztosan van ,de én még nem hallottam róla. De ha fel van fúvatva, az a tuti ha ugy mindenestől lenyomják a viz alá. Lehet ugyanis felnihiba ,bár nálad nem valószinű. A felni mondjuk úgy küllő hozzá van hegesztve, a gumi futó vagy tartó részéhez, ott anyagfáradás miatt ki szokott törni. Én D-ben jártam úgy egy Sprinterrel, vagy 3 alkalommal.
2014. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!