Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra hogy lehet ugy...

Tomi005 kérdése:

Simsonra hogy lehet ugy feltenni bicikli km/h mérőt hogy a lendkerék ne zavarja be?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy. vegyél motoros mérőt vagy bovdent.. az se drágább sőt még olcsóbb..
2014. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit keresel te a lendkerék körül? Lehet hogy fordulatot akarsz mérni? Mivel a mérőnek van 1db mágneses jeladója, a lendkerékben meg sok a mágnes igy a kör bezárul. Magyarul olyan helyre rakhatod fel ahol nincs másik mágnes a kerületen. Én pl Ifánál alkalmaztam sebességmérésre . A mágneses jeladót én a hátsó kerékagyra zsereltem.,és jól működött.
2014. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én azt a kis jeladót a külőre teszem.Sakon mondták hogy nem érdemes mer bazavarja a lendkerék. De majd kiderül.
2014. jan. 23. 17:52
 4/11 A kérdező kommentje:
De én sebeséget mérnék nem fordulatot...
2014. jan. 23. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyisz már ! Küllőn ott tuti jó lehet mert az már igencsak messze van a lendkerék mágneses térerejétől.
2014. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarja be, ha vezetékeset veszel. Vannak vezetéknélküliek, azokat szokta zavarni.
2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én mindenképp vezetékesett vettem volna. De azért köszi infót.
2014. jan. 23. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:

AZ előttem szólók még simsont se láttak, nem hogy rajta bringás órát.


Az olcsóbbakat zavarja, a madzagosat is.


Vannak bevált típusok, amiket -BIZTOSAN- nem. Olcsóból is ki lehet fogni olyat, amit nem zavar, de mázli kell hozzá.


Én Cateye Velo5-öt használok, ezt garantáltan nem zavarja, sajnos manapság már bő 4000 Ft egy ilyen óra. Tud max sebességet, napi számlálót, és időóra funkciója is van, az összes megtett út mellett természetesen.

2014. jan. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minek pont bicikli órát kell rákókányolni a Simsonra, mikor egy km órát veszel 10ezer forintért és soha nem megy szét.
2014. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csupán azért mert 10.000 ezret nem akarok egy órára költeni,kevesebb pénzböl is ki lehet hozni.
2014. jan. 24. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!