Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás, lehet ilyet...

Autóvásárlás, lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Már kinéztem egy autót, kereskedésben van, arra lennék kíváncsi ha vinném a kompresszió mérőmet megengednék, hogy rákössem és megmérjem a hengerek kompresszióját.

Mert én úgy hiszem ez alapvető lenne mert rengeteg dolog kiderül ebből az egyszerű mérésből és nyugodtabban tenném le nekik a pénzt.


2014. jan. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, max azt mondja, hogy takarodj innen, akkor jobb is, hogy nem engedi, mert egy bontószökevény
2014. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egySanyi ***** válasza:
100%
Gyertyákhoz se olyan könnyű minden típusnál hozzáférni, azért azt megnézném, hogy elkezded kipakolni svédebb honfitársunk mercedesét.
2014. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kint a placc közepén? Azt valószínűleg nem fogja engedni, mert "nézdmá, ott mit bontanak? láccik csak vacakokat árul, ott kell javítani a murváson, mert még beindítani se lehet"...


Valami zárt, rendesen felszerszámozott helyen a kereskedés alkalmazottjának felügyelete mellett lehet. Vagy ha hátul van egy kis garázs, műhely, vagy legalább féltető, akkor ott.

2014. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 21. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aztán találsz egy jó kompressziójú autót, de szétesik a sosem cserélt vezérlés a hazaúton, vagy egy hét után csattogni kezd a kettőstömegű lendkerék...


Semmit se ér a kompresszió mérés szerintem. Ha könnyen indul, egyenletes az alapjárat, nem okád füstöt és nem dől belőle a kartergáz, jól gyorsul, akkor nem lehet annyira rossz. Ezek ellenőrzéséhez szét se kell szedni az autót.


Persze ha 30 éves Ladát akarsz venni akkor érthető.

:)

2014. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!