Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vásároltam egy 125-ös...

Simidan kérdése:

Nem rég vásároltam egy 125-ös nsr-t az a problémám hogy a kipufogóból dől az olaj de szó szerint és egy 15 perces járatás után szinte meg se mozdul a hőmérséklet mutatója és igen meleg a hűtője mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs személyes tapasztalatom az NSR-rel, de ez lehet akár 3 egymástól független hiba is...


Maga a hőmérséklet mérő rendszer működik?


Ebben van vízszivattyú ugye? Az működik?


Olaj? A kipufogóból jön, azt úgy kell érteni, hogy a kipufogó végén köpködi ki? Mennyire fogy a kenőolaj/váltóolaj?

2014. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom mennyire fogy az olaj mert még nem használtam, a mérő meg működik mert meg mozdul de nem igazán megy tovább a negyedénél
2014. jan. 18. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg kell gyűrűzni,furatni,dugózni majd bejáratni.

Mivel ezekbe van termosztát ellenőrizd hogy nyit és zár e jókor és adott hőmérsékleten.Lehet hogy maga a műszer a rossz,de valószínübb hogy a hőjeladó hőérzékelő halt be.

2014. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Negyedénél? Ez a számos mérő,vagy a piros,zöldes?
2014. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak azt szeretném tudni igazából hogy ezt a hibát mi okozza és hogy mennyi lenne szervizbe körübelül a javítatása
2014. jan. 18. 17:45
 6/7 A kérdező kommentje:
píros zöldes
2014. jan. 18. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha benne van a zöld mezőbe a mutató akkor jó a hűtése..

Dugó ezekhez olyan 20-27eft között ebbe benne van a gyűrű,csapszeg is.Furatás 15-20eft.Tömítés készlet 2-3eft.Munkadíj ha maszek akkor 10 körül ha nem akkor 10-30eft között.Persze lehet hogy a hajtókart hézagolni kell vagy cserélni,ezt ugyis megmondják.

2014. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!