Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek letenni a jogosítványt...

Félek letenni a jogosítványt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vezetni és szeretném ha lenne jogsim. Nem magától a vezetéstől félek, bár attól is kicsit, hanem inkább a vizsgáktól és az emberektől. Lehet furán hangzik de hogy küzdjem ezt le? Az megint más ha csak az oktatóval vagyok de mikor elmélet van és más emberek is vannak ott az engem elég feszült helyzetbe hoz. Főleg ha valamiért felszólítanak... A suliba is sokszor előfordult hogy elsírtam magam órákon.. :S Vagy ha lesz a kresz vizsga és gépeken kell vizsgázni, vagy elsősegélynél beégek stb. Nem vagyok egy társasági ember, barátaim sincsenek. Szóval félek elindulni..
2014. jan. 13. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Menjél pszichológushoz és derítse ki miért félsz ennyire az emberektől.


A forgalomban is emberek között leszel és ők sokkal kevésbé megbocsájtók, mint az osztálytársaid, vagy éppen a vizsgáztatók. Két másodpercet állsz a zöld lámpánál, biztos ledudálnak az útról. Erre készülj fel.

2014. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szólítanak fel... Nem olyan iskola ez... inkább csak előadás...

-De te tudod menyit ér neked a jogsi..

Másrészt akik vannak ott azokat ugyanaz a cél vezérel ,hogy legyen jogsijuk.

2014. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:

"Vagy ha lesz a kresz vizsga és gépeken kell vizsgázni"


A géptől miért félsz? :) Az tuti nem szól semmit, ha hibázol :)


Amúgy nem baj, ha félsz (bár nem normális, ha ennyire). A baj az, ha nem tudsz megküzdeni a félelmeiddel.

Kezdj bele és csináld meg!

2014. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 T5- ***** válasza:
52%

Ne tedd le. Ennyi.

Ha olyan alapvető szituációt nem tudsz kezelni, hogy órán egy kérdésre válaszolj mikor felszólítanak, akkor arra abszolút alkalmatlan vagy, hogy a forgalomban a másodperc tört része alatt hozz egy helyes döntést. Még sokszor a jó problémamegoldó képességű emberek is hibáznak ilyen helyzetben, akkor veled mi lenne?! Tévedsz ha azt hiszed mindenkinek jogsit kell szereznie...

2014. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kovpet ***** válasza:
T5: gondolom, nagyon fiatalka még. Majd belejön.
2014. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem muszáj jogsit szerezni de ettől függetlenül szeretnék mert nagyon sokszor jól jöhet. Egyébként 20 éves vagyok és lány.
2014. jan. 13. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Inkább ne erőltesd.Az úton állandó lélekjelenlét és talpraesettség szükséges hogy a másik b.rom hibáját el tudd hárítani.
2014. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:

Ha semmit nem tennénk meg amitől félünk, akkor még mindig a fákon ugrálnánk. Én azt javaslom továbbra is, hogy győzd le a félelmeid és ess neki.

De a döntés persze a tied.

2014. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:

Amúgy 20 éve vezetek és utoljára most hétvégén jött belém majdnem egy marha. De nem hiszem, hogy a közlekedésben az önbizalomhiányos lányok lennének a fő veszélyforrás. Ők inkább azok, akik ha megvan végre a jogsijuk, akkor 50 évig vezetnek utána biztos kézzel és balesetmentesen. Mondjuk 2 hónap bénázás után. :)

Én inkább a nagypofájú jaszkari majmokat hajtanám el az utakról...

2014. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ismerős érzés, én kicsi koromban voltam ilyen már kinőttem belőle, nem tudom fiú vagy vagy lány, de sokat segít ha dörzsölöd a csuklód, lassítja a szívverést és nyugtat, vagy ha egyenesen állsz, és mind a 2 karod kitárod a levegőbe V alakba, az megnöveli a tesztoszteron szintedet, 5percig állj így és nem leszel olyan ideges, beválik
2014. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!