Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom beállítani robogómat?

Hogy tudom beállítani robogómat?

Figyelt kérdés

A hibája, hogy nem akar 40 fölé menni, és a fogyasztása rettentő magas. Márkája suzuki sepia 50ccm.Valaki tud-e

magyar nyelvű leírást róla?


2014. jan. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kipörög rendesen, nem fullad, stb. tehát szépen jár, akkor én variátor szíjat cserélnék.
2014. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

KArbi benzin-levegő arány beállítása:

Van két csavarod,az egyik ferde és a súbert vonalában van,mert azt emeli ezzel megemeled az alapjáratot egy picit.A másik a levegő csavar ez valamelyik szélén van általában.Nos a levegő csavart addig tekergeted míg nem hallod hogy a fordulat szám magasabb és nem változik,ha ezt a holtpontot megtaláltad akkor egy negyed fordulattal tekerd beljebb majd ehhez állítsad az alapjárati csavart alacsonyra.

Csináltál vele valamit hogy nem megy?Mármint ment jobban is?Érdemes a légszűrőt is tisztán tartani.

Amúgy előfordulhat az is hogy kopott a dugó ezért is megy lassan és ezért is eszik sokat.

De ha így szerezted az is elképzelhető hogy gyári fojtás lesz benne.

Picit többet kéne tudnunk hogy segíteni tudjunk.

2014. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.Eddig nem tudtam viszont foglalkozni vele

csak most cseréltem le a karbit,amin csak egy csavart találtam,ami a subert állítja.A régin folyt a benzin a szívócsőbe, ezért volt magas a fogyasztás.Ezen pedig most a szívató nem működik szerintem,mert hidegen nem indul.Az elvét pedig nem ismerem.Ha tudtok segítsetek, köszi.

2014. jan. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!