Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki venne Daewoo Espero-t?

Ki venne Daewoo Espero-t?

Figyelt kérdés
Hibák ? Előnyök, hátrányok? 1996-os esperot néztem ki, nem tudom milyen azon kívül hogy olcsó.
2009. nov. 30. 14:26
 1/5 anonim válasza:

Nekem nincs, nem is volt ilyenem, de megfordult néhány a szervizben ahol dolgoztam, így volt alkalmam a tulajokkal megdumcsizni a dolgokat.

Az általuk elmondottak alapján:

- kényelem, csomagtér, belső kid. szuper

- tehnikailag ok, Opelre hajaz

- alkatrészek drágák

- fogyasztás kb. 18L/100Km

2009. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 liter ?????
2009. nov. 30. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A 18 liter kizárt. Annyit egy busz fogyaszt...
2009. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne vegyél ilyet, ennyiért kapsz BMW E30-at.. 1600 köbcenti, 80-as évek vége, nagyon megbízható, keveset fogyaszt (mivel csak 1,6-os és 102 lóerős) a vegyes fogyasztás 7,5l

városban ha ésszel mész és nem villogsz nem megy 8 fölé

városon kívül viszont 6 literrel vígan elszáguldozik..:D

az előzés nemgond, a miénk 1989-es, mi eddig 20 ezret hajtottunk bele 2 év alatt, összesen már 214.000 km van benne. 180 ezer km-nél cserélve lett a vezérműszíj (aminek a cseréje 15 ezer forint körül van) és így megint elmegy 180-at.. ismerünk olyat akinek a szintén ilyen BMW-jében 370 ezer km van és semmi baja. nagyon megéri! és hidd el ha egyszer BMW-t veszel többet nemakarsz mást!

Daewoo-t ne vegyél, az összes ismerősünknek valami baja lett :S az egyiknek a hengerfej ment tönkre, a másiknak a hűtő szállt el.

és az esperot szereti a rozsda :S

2009. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vettük meg az Esperot
2010. jan. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!