Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az hogy gyér...

Mit jelent az hogy gyér forgalmú auto pálya?

Figyelt kérdés
Mit jelent az hogy gyér forgalmú auto pálya?hisz van egy olyan kérdés és válasz a kreszben hogy gyér forgalmú auto pályán az előzés után vissza kel huzodnia a jobb szélső sávba mert jobbra tartási kötelezettségének az auto pályán is eleget kell tennie.na most ez jól össze zavart.

2014. jan. 5. 14:58
 1/4 Sinead ***** válasza:
93%
Gyenge forgalom=alig van valaki az úton.
2014. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az autópályán nem tömött sorban mennek az autók a külső sávban, arra mondják, hogy gyér a forgalom. Tehát mondjuk többszáz méter van a két jármű között, akkor vissza kell húzodnod. Namost volt már olyan Budapest-Siófok utam, ahol gyakorlatilag az érdi emelkedőtől Siófokig a belső sávban töltöttem, és nem száguldoztam, 130-140 között haladtam. 1-2 sietőst kellett csak elengedni, nem volt értelme kimenni a külső sávba a kamionok közé. De ez ritka.
2014. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiába nem látsz éppen senkit az atópályán, aki gyorsabb lenne nálad, és előzni akarna, neked akkor is vissza kell sorolnod a külső sávba, nem tartózkodhatsz huzamosabb ideig a belső (előzési) sávban.


Más kérdés, hogy a gyakorlatban sok prémiummárkás autó tulaj, és néhány alacsonyabb IQ-val rendelkező felebarátunk ezt gyakran felülírja...

2014. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. jan. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!