Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Művelődési házakban szoktak...

Művelődési házakban szoktak oktatni?

Figyelt kérdés
Szóval én falun lakok és itt kicsit kevés a lehetőség viszont félévente szokott lenni autoiskola toborzás a művelődési házban és él is itt a faluban egy péter nevü oktató de ennek az autoiskolának egy közeli városban van a székhelye.nyilván az lenne a jó ha legalább az elméleti oktatás helyben lenne nem kellenne naponta meg tennem 60km buszal.ez hogy mülködik pontosan?csak a toborzás van a művelődési házban?

2014. jan. 5. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd pétert, ő mindent tud.
2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátha a faludban lakik egy illetékes is akkor miért minket kérdezel?
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak kihelyezett oktatásokat tartani, ha van elég létszám - ha csak egyedül lennél, azért nem jön ki az oktató, mert nem éri meg az útiköltség.
2014. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is faluban lakom, igaz, közel egy nagyobb városhoz. Nálunk szinte minden hónapban van toborzás. Én is így jártam tanfolyamra. Ha megfelelő számú ember összejön, akkor ott, helyben tartják az órákat, és csak vizsgázni kell bemenni a központba.
2014. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!