Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a rieju...

Kiro113 kérdése:

Mi a véleményetek a rieju motorokról?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az oldalon negatív,pozitív válaszokat,a pozitív válaszokat gondolom a tulajok mondták,a negatív válaszokat pedig(gondolom) akik még nem is ültek ilyen motorom.Ezért csak is tulajoktól várom a válaszokat,mivel én is egy ilyen gépet szeretnék venni,pontosabban egy rr 50-et.
2014. jan. 5. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik barátomnak van egy rieju enduro motorja, am6 blokkal, mint az összes többi ilyen kivitelü motorban, szóval ebböl a szempontbol mindegy milyent veszel. és azt hiszem ezek aprilia vázba épülnek a riejuk, szóval szerintem jó motorok, semmivel se rosszabb mint egy yamaha vagy egy aprilia
2014. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ilyen válaszra vártam.
2014. jan. 5. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz a blokk van benne mint az apriliákban, yamahákban (mineralli am6) különbség esetleg az idomok, kapcsolók, meg egyebek minőségében lehet
2014. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peetiiii válasza:
megvenni csak az am6-os blokkal gyrátottat érdemes megvenni,szerintem egész jó motor,nem túl nagy a presztízse de egy szerethető motor,a blokkhoz probléma nélkül lehet akatrészt találni,amit a gyár csinált például idomok,sztender,légszűrő és egyéb dolgok kissé macerásabbak de ha ügyes vagy be tudod szerezni őket.showa teleszkóppal gyártották le őket ami nem rossz illetve jhp fékrendszerrel ami szintén nem egy rossz márka.ha tuningolni támadna kedved am6-hoz temérdek tuning alaktrész van,persze kicsit jobban zsebbe kell nyúlni mint ha a simson-hoz vennéd meg a hengert a Táborinál :D önindítót,akkumulátort,féklámpát gyárilag nem raktak bele,de egy ilyen hatalmas kompresszióval megáldott gépsárkányt nem hiszem hogy nagy feladat berúgni.a motor-ban membránvezérlés van ami annyit jelent hogy fordulaton kezd el húzni,ebből kifolyólag a fogyasztása nagyobb mint egy robogónak.gyárilag 80km/h körül van a végsebessége.nekem 2éve van meg,még soha sem hagyott ott,ajánlani tudom :)
2014. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!