Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Még mindig lehet trükközni a...

Még mindig lehet trükközni a 125-öst 50-esként bejegyeztetéssel?

Figyelt kérdés
Nem "fillérb*szásból", meg suttyóságból. Csak találtam egy gyönyörű 125-ös Suzukit, azonban nekem az életkorom miatt még csak M korl. jogsim van -lehet-. Mindenképpen szeretnék rá lecsapni, akár úgy is ha nem vezethetem. Egyszerűen szerelmes lettem belé, tökéletes állapotban van, 2 szerelő ismerős is átnézte. Azonban jó lenne használni is. Összejöhet? Mi a menete? A motort nemrég vonták ki a forgalomból.

2014. jan. 3. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet ,de tudod

Addig jár a korsó a kútra, míg meg nem d*gják a vízhordólányt :D

2014. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így nem lehet. A motor forgalomban van, érvényes forgalmija van, ezt nem tudod átpapírozni.

A többi sem átpapírozva van, hanem egy kamu adásvételivel illegálisan használják 50-esként-míg egyszer meg nem buknak vele.

2014. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen megoldható. Valakivel írsz egy adásvételit, amiben 50-es gépként szerepel.

Persze ha később esetleg papírozni akarod akkor érdemes a mostani eladóval is írni egyet. Meg kell minden irata a motornak amivel majd forgalomba lehet helyezni.


Persze azt tudd hogyha bármilyen balesetet szenvedsz. Akkor is ha nem a te hibádból történik arról ne is álmodj hogy a biztosító fizetni fog. Sőt, jön a biztosítási csalás, közokirat hamisítás, engedély nélküli gépjárművezetés...

Aztán pár évig elfelejtheted hogy bármilyen járműre is legyen jogsid. Meg a bírság sem pár ft. Meg a többi...

2014. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!