Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cseréljem az olajat, vagy mit...

Cseréljem az olajat, vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki DR 600.-am. Megvàsàroltam, s amikor haza mentem velelecseréltem az olajszüröt és az olajat. Jófajta MOTUL olajat tettem bele és gyári szüröt. Mentem vele kb 2 kilómétert és sajnos elszakadt a vezérmülànc... otthon leeresztettem az olajat és megjavítottam a blokkot. Amit leeresztettem olajat azt vissza tölthetem? Elég fekete sajnos... ha nem én tettem volna.bele, el se hinném hogy az új olaj.

2013. dec. 27. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már felújítottad a blokkot, szerintem ne azon a 2-2,5 liter olajon spórolj.
2013. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem önteném vissza, annyival több szutyok távozott a motorból! Cseréld le szerintem is!
2013. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát felújtàsnak nem nevezném..

:D Csak dugattyú és 2 szelep csere történt hàlistennek... de én is fontolgatom már hogy inkább veszek új olajat... csak arra meg azt javasolták hogy mosóolajat rakjak bele elötte hogy akkor tiszta legyen a blokk...

2013. dec. 27. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le.
2013. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!