Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 enduro bejáratásáró...

Simson S51 enduro bejáratásáról mit kell tudni? Restaurált, minden eredeti rajta.1:40 keverék és még? Bejáratás ugye 1000km-ig történik ugye?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a bicebóca megfogalmazásért :D
2013. dec. 26. 22:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem pörgetni, nem erőltetni, kerülni a hosszabb emelkedőket.

500 km után már lehet kicsit jobban terhelni, A vége felé már lehet kicsit pörgetni, de csak rövid távon.

Sokan 1500km-t mondanak. Szóval az a biztos.

2013. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1000 km, jól tudod.

Az enyém most tart 600 km-nél, de használom én rendesen, nem papásan, viszont 50-nél nem megyek gyorsabban. Az első 100 km a kritikus, ott könnyen megszorulhat, de ez is függ attól hogy mennyire illesztették “szorosra“ a dugót és a hengert. Nekem külön mondta is a hengerfúró mester hogy nem kell tőle félni, nem ragad meg ha nem tépem neki mint egy bolond.

Én 1:30-as keverékkel járok, ez a biztos. A nyári hőségben kezdtem a bejáratást és egyszer sem szorult meg.


A legfontosabb a jó keverék után hogy motorféket ne használj.

Ha érzed hogy elkezd menet közben gyengülni a motor (szorulás előtti jel), azonnal húzd rá a szívatót.

2013. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább 1500-at mondanék km-ben.

az 1:50 olajkeverék elég neki viszont a karbiban a súbertűt ilyenkor meg kell emelni hogy többet kapjon benzinből meg olajból is mert az a benzinbe van elkeverve.

2013. dec. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!